×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. augusts, 2014
Drukāt

Ābols: Neskaidrība ar finansiālo situāciju ietekmē komandu

foto: LETAfoto: LETA

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols atzīst, ka neskaidrība ar finansēm negatīvi ietekmē komandu, kas gatavojas septītajai sezonai KHL.

Rīdzinieki nedēļas nogalē divas reizes samēroja spēkus ar Novosibirskas “Sibirj” (1:2 un 4:1). “Prieks, ka beidzot uzvarējām un arī vairākus vārtus guvām. Šodien jau nedaudz spējām atgriezties pie pagājušās sezonas spēles stila, jo Tukumā vairāk skrējām un mazāk domājām, tas bija nesabalansēts hokejs. Arī Piņķos hokejs bija stipri vasarīgs, pie viduszonas spēlētāji vēl īsti laikam nav pieraduši,” sacīja Ābols.

Apmēram pirms gada viņš bija gandarīts, ka komandā veidojas labs kolektīvs. “Pērn situācija bija citādāka, visi spēlētāji bija kopā no pirmās dienas. Tagad ik pa brīdim kāds nāk klāt. Komandu ietekmē arī neskaidrā situācija ar finansēm, un tas ir normāli, jo neziņa nevienam nepatīk,” nevairījās atzīt Ābols. Kā zināms, “Dinamo” joprojām nav noslēgts līgums ar ģenerālsponsoru, līdz ar to arī komplektācijas darbu pilnvērtīgi nevar veikt.

Ābols uzsvēra, ka ir jāmeklē pirmās maiņas centra uzbrucējs, lai atraisītu rokas snaiperim Marselam Hosam. “Mums aizgājuši divi labākie centri – Šekura un Vilsons. Ja Hosam blakus nav laba centra, viņa vienkārši nav,” skaidroja treneris, piebilstot, ka uz pārbaudes laiku aicinātais čehs Vladimirs Ružička trijās pārbaudes spēlēs neko ievērības cienīgu nav parādījis.

Rīgas “Dinamo” palikuši bez “tīra” aizsargu trenera, jo Viktors Ignatjevs pievienojies Maskavas “Dinamo”. Tagad ar komandu strādā trīs bijušie uzbrucēji – Ābols, kuram asistē Ģirts Ankipāns un Aleksandrs Ņiživijs. “Tas ir stereotips, ka ar aizsargiem jāstrādā bijušajam aizsargam. Lai gan, protams – tas būtu vēlams. Mēs tomēr trīs bijām uzbrucēji. Tiesa, arī Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš ir bijušie uzbrucēji, un izlasē viņiem nebija tīra aizsargu trenera,” sprieda Ābols.

Daži spēlētāji atzinuši, ka slodzes šovasar ir nedaudz lielākas kā pirms gada. “Es tā neņemos teikt, viss bija stipri pietuvināts tam, kā bija pirms gada. Jā, vairāk bija divcīņas, ko pirms gada nometnē darījām ļoti maz, arī sezonas laikā. Bet ir jāliek šādi vingrinājumi iekšā, jo spēlēs var redzēt, ka ar raženiem un labi slidojošiem spēlētājiem rodas problēmas.”

No 14. līdz 17. augustam Rīgas “Dinamo” piedalīsies Ufā piedalīsies Baškortostānas Republikas kausā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+