Sports
Hokejs

Ābols paliek Toljati ar noteikumu – nebūs rezultāts, tiksi atlaists 16

Sputnik/Scanpix

Latvijas hokeja speciālists, valstsvienības treneru štābā esošais Artis Ābols arī nākamajā sezonā paliks Toljati “Lada” komandas galvenā trenera amatā, apstiprinājusi kluba vadība.

Daži Krievijas mediji pagājušajā nedēļā ziņoja, ka Ābols varētu papildināt Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandas treneru korpusu un kļūt par Pētera Skudras palīgu, tomēr treneris sagaidījis pozitīvu lēmumu par savu palikšanu Toljati.

“Paliks viss komandas štābs – treneri, ģenerālmenedžeris. Uzskatu, ka komandai ir iespējas sasniegt rezultātu. Bija stingra saruna ar Samāras gubernatoru. Ja nebūs rezultāts, klubs no šīs sadarbības atteiksies. Paša viedoklis bija 50 pret 50. No vienas puses vēlamies stabilitāti, no otras – rezultāti neatbilst cerētajam,” sarunā ar aģentūru TASS atklājis “Lada” viceprezidents, viņš arī Samāras apgabala sporta ministrs, Dmitrijs Šļahtins.

Aizvadītajā KHL sezonā “Lada” trenera Ābols vadībā Austrumu konferencē palika priekšpēdējā vietā. Runas par iespējamo trenera maiņu bija arī sezonas gaitā, taču tāda nenotika.

Saistītie raksti
LA.lv