Ābols – par sliktajām tradīcijām 0

“Tā jau ir kļuvusi par tradīciju – kas viegli nāk, tas viegli iet,” pēc uzvaras pār Maskavas “CSKA” ar 4:3 teica hokeja kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols.

Notriektā tautumeita 6

Rīdzinieki pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 3:0, tomēr pretinieki spēles gaitā spēja panākt izlīdzinājumu. Beigās gan izdevās gūt ceturtos vārtus un iegūt trīs punktus turnīra tabulā.

“Otrajā periodā nebija pacietības un devām “CSKA” iespēja pretuzbrukumos. Gāja kā pa viļņiem, taču prieks, ka uzvarējām, puiši malači. Šodien arī bez pirmās maiņas bija, kas iemet. Ļoti labi nospēlēja Andra Džeriņa maiņa,” atzina Ābols.