hcvityaz.ru

Ābols: Vienkārši skatījāmies, kā spēlē “Vitjaz” 0

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar Podoļskas “Vitjaz” otrajā trešdaļā un trešās trešdaļas sākumā vienkārši skatījusies, kā spēlē pretinieki, pēc smagās neveiksmes izbraukumā trešdien atzina rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Kā ziņots, aizvadītajā mačā rīdzinieki piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:6 (1:0, 0:2, 1:4), turpinot šajā gadā iesākto sēriju, kad uzvaras ir izcīnītas katrā otrajā mačā. Savukārt “Vitjaz” pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju. “Pirmajā trešdaļā vēl vairāk vai mazāk spēlējām, bet otrajā un trešās trešdaļas sākumā vienkārši skatījāmies, kā spēlē “Vitjaz”,” pēcspēles preses konferencē izteicās Ābols. “Spēlējot vienu trešdaļu ar astīti, neko neuzvarēsi.”

Ar 80 punktiem 47 spēlēs Latvijas klubs Rietumu konferences kopvērtējumā saglabāja sesto vietu, bet no ceturtās vietas to pašlaik šķir trīs punkti. “Protams, gribētos kopvērtējumā kāpt pēc iespējas augstāk, tomēr, ja spēlēsim tā kā šodien, diez vai spēsim iekļūt četriniekā,” secināja Ābols.

“Ļoti slikti iesākām izbraukuma sēriju. Protams, ka šodien gribējās turpināt čempionātu ar uzvaru un gūt trīs punktus,” Rīgas “Dinamo” oficiālajā mājaslapā internetā citēti Laura Dārziņa izteikumi. “Spēli sākām labi, bet, kad otrajā periodā ielaidām vārtus, pajuka mūsu spēles zīmējums. Pieļāvām daudz kļūdu, uzņēmāmies neapzinātus riskus un beigās jau bijām tuvu sagrāvei. Treneri jau pēc pirmā perioda teica par vairākām niansēm, kurās spēle nebija tik laba. Pēc pirmā vairākuma realizācijas viņi sajuta “gaisu”, un sniega bumba sāka velties no kalna,” secināja Dārziņš.

Šīs sērijas turpinājumā rīdzinieki ik pēc dienas tiksies arī ar latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvēto līgas čempionvienību Maskavas “Dinamo”, ko vada Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, Kazaņas klubu “Ak Bars” un Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandu, kuras galvenais treneris ir latvietis Pēteris Skudra. Pēc šiem mačiem būs pārtraukums, kas saistīts ar Soču olimpiskajām spēlēm. Pēc tām tiks aizvadītas pēdējās trīs regulārā čempionāta mājas spēles un viens izbraukuma mačs.