×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
17. augusts, 2015
Drukāt

Āboltiņa: Būtu jāizvērtē ministru darbs (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (no kreisās) un Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa piedalās partijas "Vienotība" 12. Saeimas vēlēšanu rezultātu sagaidīšanas pasākumā.

Pēdējie notikumi vairākās nozarēs liek aizdomāties par nepieciešamību izvērtēt ministru darbu, šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” atzina partijas “Vienotība” līdere Solvita Āboltiņa.

Izsakot šādu atziņu viņa neaicina atbrīvoties no kāda ministra, gluži pretēji, pēc viņas domām tā ir normāla prakse, lai sarunu veidā saprastu, kā ir veicies vai neveicies ar darbiem.

“Mēs spoži nostartējām kā Eiropas Savienības prezidējošā valsts, tādējādi saņemot uzslavas no starptautiskiem līderiem. Tomēr uzslavas vēlētos arī saņemt no saviem pilsoņiem, no Latvijas iedzīvotājiem, jo nevarētu teikt, ka Latvijas valdība ir strādājusi veiksmīgi risinot vairākus iekšpolitiskus jautājumus,” sacīja Āboltiņa.

Protams, šobrīd viens no aktuālākajiem jautājumiem ir valsts budžets, tāpēc pēc viņas domām būtisks ir jautājums par spēju vienoties svarīgos jautājumos.
Tomēr uz jautājumu, vai kādam no ministriem viņas skatījumā būtu jāatstāj amats, Āboltiņa atbildēja, ka tā ir Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) prerogatīva.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Āboltiņa malacis. Pensionāri – klaigošais bars. Līdz sirmiem matiem nodzīvojušie – un uzvesties neprot! Varbūt tiem vajag invaliditātes pensijas dot? Vai uz labas uzvedības kursiem nosūtīt tos klaigiņus-huļiganus?

  2. Ja Vienotības jau tā satrunējušajā laivā ir sūce, tad turpini veiksmīgi to urbināt… Rudajai lapsai jau nu būtu jāpaklusē – ne vēlētāju mandāta, ne godīgais ceļš uz Saeimu…

    • =pēc foto – par čūsku un līdaku un pārcelšanos pār upi – viena sadzelt grib tai krastā, otra slīcināt upes vidū…Kura nu paliks?

  3. Sākot ar pašu Āboltiņu un veidu kā viņa iekļuva Saeimā.

  4. vispirms derētu izvērtēt savu darbu un tautas mānīšanu.

  5. Kad beidzot rižā pazudīs no skatruves???

Draugiem Facebook Twitter Google+