×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Āboltiņa cer uz ievēlēšanu valdē (11)

Foto: LETAFoto: LETA

“Vienotības” esošā līdere Solvita Āboltiņa cer, ka viņai būs iespēja turpmāk darboties partijas valdē, intervijā Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmai” dažas dienas pirms ārkārtas kongresa izteicās Āboltiņa.

“Pagaidām es viņu [nākotni partijā] redzu kā frakcijas vadītājas nākotni, es tiešām arī ceru, ka man būs iespēja darboties nākamajā valdē, un kā atbalstu jebkuram no ievēlētajiem kandidātiem. Viņiem zināmas pieredzes trūks un, manuprāt, jebkurš padoms, kas ir dots, skaidrs, ka lēmums jāpieņem pašam vadītājam, bet, ja viņam ir iespēja uzklausīt vairāk viedokļu, pieredzes, kas ir man, domāju, ka tā organizācijai ir nepieciešama,” atbildēja Āboltiņa.

Jau ziņots, ka “Vienotība” sestdien, 4.jūnijā, pulcēsies uz ārkārtas kongresu, kura darba kārtībā ir partijas priekšsēdētāja un valdes vēlēšanas – uz to kandidē 41 partijas biedrs.

Politiskā spēka priekšsēdētāja amatam izvirzīti divi kandidāti – partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns un bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs. Savukārt partijas domes priekšsēdētāja amatam izvirzīti Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, kurš pašlaik ieņem šo amatu, kā arī Rīgas domes deputāts Uģis Rotbergs un partijas Liepājas nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks.

Uz partijas valdi kandidēs 41 partijas biedrs, arī pašreizējā “Vienotības” priekšsēdētāja Āboltiņa. Uz partijas valdes locekļa amatu kandidē viens no abiem priekšsēdētāja amata kandidātiem – Edvards Smiltēns.

Tāpat tiks pārvēlēta arī Ētikas komisija.

Jau ziņots, ka partijas ārkārtas kongresu sasaukt ātrak par iepriekš lemto oktobri, aicināja partijas reģionālās nodaļas, paužot uzskatu, ka tām pienācīgi jāsagatavojas gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Rīgā trešdien noslēgsies “Vienotības” partijas priekšsēdētāja amata kandidātu – Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna – publiskās debates, kas tiks veltītas kultūras un nacionālajiem jautājumiem, kā arī nodokļu un budžeta politikai.

Debatēs par partijas nākotnei, kā arī valstij un sabiedrībai nozīmīgiem jautājumiem kandidāti ar partijas biedriem jau tikušies Cēsīs, Rēzeknē, Liepājā un Ozolniekos.

“Vienotības” reitings pašlaik ir noslīdējis zem 5% robežas.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Viņa cerēja būt gan par prezidentu,premjeri un ko tik vēl.Varu iedomāties ko tik viņa tagad nedara lai kā Saeimā,tiktu kaut V.valdē,bet tad jau itin NEKAS partijā nemainīsies! Būs kā Hūte priekš ZZS,vai Urbis SC.

 2. shitai skaistulei vajadzeetu katru riitu labi skalji uujinaat pie Jekaba ielas maajas,tad vinju noteikti ieveeles “tauta” pat naakoshaja saeima! Ceriba ir mulkju mierinajums,to gan vinjai vajadzeetu atcereties. zilotibas praamis sen nogrimis,bet shie dziivo kaut kadas absurdaas fantazijas. Laikam praatinsh sacis sarukt no labumiem un biezajiem naudas makiem. Ta meedz gadiities dziivee.

 3. {Par ievēlēšanu Atbildēt

  “Pagaidām es viņu [nākotni partijā] redzu kā frakcijas vadītājas nākotni, es tiešām arī ceru, ka man būs iespēja darboties nākamajā valdē, un kā atbalstu jebkuram no ievēlētajiem kandidātiem. Viņiem zināmas pieredzes trūks un, manuprāt, jebkurš padoms, kas ir dots, skaidrs, ka lēmums jāpieņem pašam vadītājam, bet, ja viņam ir iespēja uzklausīt vairāk viedokļu, pieredzes, kas ir man, domāju, ka tā organizācijai ir nepieciešama,” atbildēja Āboltiņa.
  —————————————
  Viņa pati IZČAKARĒJA savu karjeru ar lielo vēlmi, nogāžot Straujumu tik valdības vadītāja amatā.
  Bet Vienotības valdē tomēr viņai ir vieta, jo visu laiku stutēja – meklēja sponsorus un tml. – Vienotību …

 4. Lūdzu,nekādā valdē,nē,nē,nē,nav pelnījusi! Attopieties ,pārvēlētāji!

 5. Nu tak savaa alkatibaa sak jukt prataa, ne vinai ne viram kauna nav pat no pasas berniem,kaut gan protams psihologu jau vini berniem bus spejigi atmaksaat, sazagusi gana daudz.

 6. Kārtējais publiskais dūriens Vienotībai- saprātīgs vadītājs tā nedarītu.
  Ja jau ES deputāti izmantoja Vienotību par liftu, tad Āboltiņa pašlaik r’īkojas kā slīkonis, kas pati grimst un rauj līdz citus partijas biedrus.

 7. Kad aizvāks to ar bārdu apaugušo briesmīgā izskata Kamparu? Vai tiešām nesaprot, ka ja grib lai kāds ieklausās, tad vismaz kārtīgi jāapģērbjas un pie friziera jāaiziet. Citādi, lai bomža paskatā iet strādāt par sētnieku.

 8. Ceru,ka šī būs pēdējā Vienotības valde!

 9. Cerība mirst pēdējā!

 10. Vai tiešām varas kāre tik tālu aptumšojusi prātu, ka pati nesaprot, ka tad ”Vienotībai” ir skuju taka!!! Ceru, ka partijniekiem tomēr vēl ir palicis veselais saprāts!!!

 11. Tā jau Vienotības nāve. Nu nevar partiju gremdējošā ieņemt partija amatu un atkal gremdēt – lai parādītu citu partijas biedru nespēju vadīt partiju.
  To nāvi Vienotībai nenovēlu, bet ja pati partija to vēlas – skuju taku…

Draugiem Facebook Twitter Google+