×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. oktobris, 2014
Drukāt

Āboltiņa: Es respektēju vēlētāju izvēli (31)

Foto-LETAFoto-LETA

“Esmu demokrātisks cilvēks un respektēju vēlētāju izvēli,” komentējot vēlēšanu rezultātus, žurnālistiem sacīja “Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa, kura saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem jaunajā parlamentā varētu nebūt pārvēlēta.

“Vēlētājs ir izdarījis savu izvēli,” norādīja politiķe. Viņa arī pateicās “ikvienam vēlētājam, kurš aizgāja uz vēlēšanām un nobalsoja par Latvijas ģeopolitisko izvēli”. Tāpat politiķe pateicās arī tiem balsotājiem, kas viņai ielikuši plusu, kuru “nav tik maz”.

Āboltiņa arī pauda viedokli, ka esošā koalīcija un arī “Vienotība” uzvarējusi šajās vēlēšanās. “Vienotība” pārrāvusi šo “trīs vēlēšanu ciklu”, jo esot valdījis uzskats, ka viena partija nevar būt trīs reizes pēc kārtas valdošā partija, piebilda politiķe. Saskaņā ar provizoriskajiem vēlēšanu rezultātiem 12.Saeimā “Vienotība” ieguvusi par trīs deputātu vietām vairāk nekā pēc iepriekšējām vēlēšanām. Savukārt “Saskaņa” ir zaudējusi vairākus mandātus, kuri ir “ir aizgājuši koalīcijai”, skaidroja Āboltiņa, piebilstot, ka tā ir uzvara.

“Vienotība” šodien valdes sēdē pārrunāja vēlēšanu rezultātus. Āboltiņa atkārtoti uzsvēra, ka jaunās valdības prioritārais modelis ir pašreizējā koalīcija. Tomēr pašreizējie valdības partneri varētu pārrunāt iespēju paplašināt koalīciju ar kādu no parlamenta jaunpienācējiem.

“Vienotības” valde neredz nekādu iemeslu, lai kaut kas mainītos šī politiskā spēka vadībā. Partijas vadība tiek vēlēta ik pēc diviem gadiem kongresā, un šogad beigsies pašreizējās partijas vadības pilnvaru laiks.

“Vienotības” domes priekšsēdētāja Sandra Kalniete šodien žurnālistiem uzsvēra: “Šodien valdes sēdē mēs visi vienprātīgi novērtējām to milzīgo ieguldījumu, ko Solvita Āboltiņa ir devusi partijas attīstībai, mūs apvienojot un padarot par lielu un ietekmīgu politisko spēku”.

Pievienot komentāru

Komentāri (31)

 1. IR jauki, ja cilvēks smaida labestīgu, sirsnīgu, bez DIVDOMĪBAS PIESĀTINĀJUMA, smaidu!!! BET!? Āboltiņas kundez TO NEPROT un ARĪ NEGRIB… Mans darbs visu mūžu bijis saistīts ar cilvēkiem un ĻOTI labi apzinos, KAS slēpjas zem Ābotiņas kundzes sejas vaibstiem attiecīgos brīžos… Viņas fizionomija ir DAUDZŠĶAUTŅAINA …Šoreiz viņa ar draudzeņu atbalstu savu elektorātu IEPRIECINĀS, BET SVĪTROTĀJUS PIESMIES…Laikam durvis nākotnē tad būs jāparāda arī PAŠPĀRLIECINĀTAJĀM DRAUDZENĒM!???? SLIKTI, JA CILVĒKS GADU GAITĀ NEKO NAV SAPRATIS UN IEMĀCĪJIES!? Jā, ar sevi strādāt ir VISGRŪTĀK…Trakāk, ja NEGRIBAS…

 2. Ja cieni vēlētājus, tad turies kā vīrs! Mēs vēlētāji, kuri vēlēšanās
  Tev – Solvitai Āboltiņai nodrošināja 23285 punktus, vēlamies, lai neskatoties uz suņu vaukšķēšanu turpini darbu valdībā.

  • Kundzei ir jaaiziet no politikas…jo tā domā vēlētāji svītrojot vienu no vadošajām politiķēm!Te nav varianta

 3. Tad jau redzēsim!

 4. Ja cienīs vēlētāju izvēli,tad nesēdīsies MINISTRA krēslā!

  • Darīs jebko lai paliktu varas elitē…tā varētu būt realitāte,kuras īstenošanu liekas ka plāno Vienotība un kā parasti iespējams ka teiks:AUGSTAS RAUDZES SPECIĀLISTE-PROFESIONĀLE ATBILST MINISTRES AMATAM(nav svarīgi kāda ministrija jāvada)

 5. drīz būs prezidenta vēlēšanas …

 6. Tieši tā, ja neievēlēja, tad jāiet nost no skatuves, nav ko tur trīties. Tikai kā viņa nabadzīte varēs iepirkties, bez miesassargiem un džipu pavadības….

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Ļoti sāpīgi ir būt izmestam no laivas. Pirmajās dienās jau mazdūšīgākie vecie cīņu biedri turpinās izrādīt uzspēlētu cieņu, lielākās konkurentes (kā Kalniete) izteiks visdziļāko līdzjūtību un cieti(!) nosodīs neko nesaprotošo vēlētāju, bet Omīte izliksies, ka piedāvā adekvātu posteni, kaut dziļi sirdī viņi visi labprāt aizvadītu Sarkangalvīti pa līdzīgā krāsā dekorētu rožlapiņu taciņu patālāk no Bruņinieku nama.
   Pretendēt uz kādu posteni Saeimā vai MK ir kārtējā bezkaunība cilvēkam, kas tik pārliecinoši zaudējis nepateicīgās tautas uzticību. Lai ar cieņu atkāptos ir vajadzīgs spēcīgs raksturs, godaprāts, paškritiska savas darbības izvērtēšana. Te neiet cauri lūpas uzmešana un atbalsta meklēšana pie savas partijas vājākajiem bezprincipu partijas biedriem.

 7. So;vita , lai padomā savu saistību ar Latvijas bērniem…..

 8. kad jukurēnus linu mārkā metīs

 9. ..ja tiešām cieni..tad nepiekritīsi būt par MINISTRI!!

  • Ja cieni vēlētājus, tad turies kā vīrs! Mēs vēlētāji, kuri vēlēšanās
   Tev – Solvitai Āboltiņai nodrošināja 23285 punktus, vēlamies, lai neskatoties uz suņu vaukšķēšanu turpini darbu valdībā.

 10. Ja respektē,tad ej uz kādu veikalu par kasieri.

 11. Ja respektētu, tad nelīstu valdības veidošanās sarunās, bet nevar jau bez viņas!!!!
  Vienotība pazaudēs vēlētāju uzticību!

 12. Kad laukumu neķer tad laiks pamest silto vietu

 13. Gudra politiķe, bet JĀNOLAIŽAS UZ ZEMES, PIE SAVIEM VĒLĒTĀJIEM, un rezultāts būtu (būs) CITĀDĀKS!!!!
  Ja kādam galviņā sakāp par daudz, tad drīz (dažreiz ne tik drīz) tauta visus noliek pie vietas….PADOMĀŠANAI!!!
  Kaut gan dažādus ”gāzi grīdā” stagnātus un saskaņas (nesaskaņas) darbonīšus nekas nenoliks pie vietas!DIEMŽĒL!!!

 14. Viņu gaida silta vieta pie prezidenta-Daudzes vietā

 15. nu redzēsiet dabūs kāda ministra krēslu!!

 16. Rudas vaveres vieta Atbildēt

  jaunus nacionali domajosus politikus.

 17. Pēc čigānu teiktā ” kaut tu lepns paliktu”.

 18. AMBICIONAZA MAITA — NEKO RIEBIGAKU NAV NACIES REDZET

 19. … Paveras cels uz NA un RLA apvienosanos, uz un nacionalas valdibas sastadisanas iespejam … – ta ir Dieva dota iespeja … vai musu balelini un VP Berzins to sajegs laika … vismaz Bondars un Zile saprata debasu bridi …. !!!!
  17 + 8 = 25 !!!!

 20. Ko nozīmē,ka viņa “respektē vēlētāju izvēli”? Tas nozīmē,ka viņa par visu vari nelauzīsies iekšā Saeimas zālē un netēlos simtu pirmo deputātu?Tas nozīmē,ka viņa nepārsūdzēs vēlēšanu rezultātus?Vai arī tiešām respektēs,un kādu laiku,kaut vai gadus četrus,atturēsies no aktīvas darbības politikā,kā to tiešām vēlas vēlētāji?

Draugiem Facebook Twitter Google+