Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. marts, 2015
Drukāt

Āboltiņa: Kandidēšana Valsts prezidenta amatam nav mana karstākā vēlēšanās (8)

Foto: LETAFoto: LETA

“Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa ir skeptiska par iespēju šogad kandidēt uz Valsts prezidenta amatu un norāda, ka tā nav viņas “karstākā vēlēšanās”.

Šodien Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā”, taujāta par iespēju kandidēt uz valsts augstākās amatpersonas amatu, Āboltiņa norādīja, ka tā nav viņas “karstākā vēlēšanās”. Tomēr, ja jautājums ir, vai viņa pieļauj iespēju kandidēt uz šo amatu, tad politiķe uzskata, ka “visdrīzāk varētu”, bet, visticamāk, šis nav tas brīdis, kad tas varētu notikt. “Drīzāk – nē nekā – jā,” sacīja Āboltiņa.

Viņa uzsvēra, ka pastāv pārspīlēts mīts par viņas “gribēšanu vai negribēšanu” kļūt par prezidenti.

Politiķiem būtu grūti vienoties par partejisku kandidātu, piebilda “Vienotības” līdere.

Āboltiņa akcentēja, ka nākamajam prezidentam ir svarīga stingra nostāja ģeopolitiskajos jautājumos un pārliecība, ka dzīvojam 1918.gada 18.novembrī dibinātajā Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Ir, ir, un kā vel pat mandāts par 100 000 un tāpat vilksies līdzi kā ES naudas ”Kājiņas”…

 2. Nav, nav, tāpat kā siltais krēsls iekš ES

 3. Egīls Levits ir daudz piemērotāks kandidāts.

 4. Karstākā Āboltiņas vēlēšanās tā nav, bet vēlēšanās tomēr ir. Varaskārei robežu nav. Un nesaku ne pieci, ka Āboltiņa tiks par prezidenti ievēlēta. Tā teikt, lai visiem pārsteigums. Tāds pats, kā bija, ievēlot Zatleru un Bērziņu.

 5. Kā, lai notic, pat deputātes mandātu nopirka, ko tik mums nestāstīja, uz Ķīnas galu puisis braucot, bet izrādās tepat Latvijas čuhņā vien atrodas.
  Cik izmaksāja deputātes vieta, Āboltiņas kundze?
  Nu galīgi nav godīgi slēpt to no tiem, kas tevi izsvilpa.

 6. Ms. Mīnusi tikai nopelnīš minusiņus….. pec pagašās reizes viņa taču vairs neļidīs politikā.

 7. Gan jau pielauzīs… 🙂

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+