×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
4. februāris, 2013
Drukāt

Āboltiņa: Koalīcijā trūkst tīri cilvēciskas komunikācijas

Foto - LETAFoto - LETA

Pašreizējā koalīcijā trūkst tīri cilvēciskas komunikācijas, – intervijā laikrakstam “Diena” izteikusies Saeimas priekšsēdētāj Solvita Āboltiņa (V).

Viņa nenoliedz, ka ik pa brīdim koalīcijā ir domstarpības, kas tiek risinātas publiski. Āboltiņa uzsver, kas tas esot “raksturīgi šībrīža politiskajai situācijai”.

“Tā ir sacenšanās ar preses relīzēm, kuras nāk pirms savstarpēji izrunātām lietām. Ļoti daudz ko mēs uzzinām no preses relīzēm. Piemēram, to, ka NA [nacionālā apvienība] neveidos sarakstu ar Vienotību Rīgā, es uzzināju no preses relīzēm. Šādus piemērus es daudz varu minēt, ka vispirms ir relīze, pēc tam domā, kā to tālāk komentēt,” situāciju raksturo Saeimas spīkere.

Taču Āboltiņa ir pārliecināta, ka šī koalīcija saglabāsies un noturēsies līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām, jo pašlaik koalīcijā esot vērojama partiju un neatkarīgo deputātu vēlme izdarīt vismaz to, kas ir ierakstīts valdības deklarācijā.

“Protams, koalīcijā ir degsme, kuru mums pārstāv Reformu partija un neatkarīgie deputāti, ir krasāka nacionālo interešu aizstāvība Nacionālās apvienības personā, kā arī ir apvienots pragmatisms un kompetence, kuru pārstāv Vienotība. Šādā veidā trīs manis nosauktie politiskie spēki ir par pamatu tam, ka šī koalīcija var veiksmīgi strādāt,” ir pārliecināta Āboltiņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+