×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. novembris, 2012
Drukāt

Āboltiņa: Latvijas nākotni ikdienā veido un sargā ikviens

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas nākotni ikdienā veido un sargā ikviens – ar savu darbu, ar savu ticību, mīlestību un brīvu Latviju kā augstāko no mērķiem, apsveikumā Lāčplēša dienā uzsver Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V).

“Mēs zinām neatkarīgas Latvijas valsts vērtību un cenu, kas maksāta ar salauztiem likteņiem un zaudētām dzīvībām. Brīva un neatkarīga Latvija nav pašsaprotama, par to ir jāstāsta bērniem un mazbērniem un jāatgādina sev pašiem ik dienu. Latvija ir un būs tāda, kādu paši to veidosim,” akcentē Āboltiņa.

“Ik gadu 11.novembrī, Lāčplēša dienā, pieminam latviešu karavīrus, kuri Brīvības cīņās ziedoja dzīvību nupat dibinātās Latvijas valsts vārdā, un godinām arī visus tos Latvijas dēlus un meitas, kas krituši starptautiskajās militārajās misijās līdz pat mūsdienām,” akcentē Āboltiņa. “Viņi ir pildījuši savu darbu ar skaidru domu par brīvu un neatkarīgu Latviju,” piebilst Saeimas priekšsēdētāja.

“11.novembrī aizdegsim tūkstošiem sveču un lāpu, lai tumšajā novembra vakarā gaisma ienāktu ikkatrā mājā, ikkatrā Latvijas nostūrī. Atcerēsimies mūsu vēsturi un pieminēsim mūsu cilvēkus Latvijā un plašajā pasaulē!” aicina Āboltiņa.

1919.gada 11.novembrī Rīgā izšķīrās 1918.gada 18.novembrī dibinātās Latvijas Republikas kā brīvas, demokrātiskas un neatkarīgas valsts liktenis, teikts Saeimas priekšsēdētājas apsveikumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+