×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
18. janvāris, 2014
Drukāt

Āboltiņa neplāno pretendēt uz eirokomisāra amatu (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Partijas “Vienotība” priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, uzrunājot partijas kongresa biedrus, apliecināja, ka plāno turpināt savu darbu Latvijā un nepretendēs uz eirokomisāra amatu.

Ābotliņa šodien partija kongresa uzsvēra, ka viņa uzņēmusies gan Saeimas, gan “Vienotības” priekšsēdētājs pienākumus un šis būs “svarīgs un izšķirošs gads”.

Šie pienākumi esot Āboltiņas “nemainīga prioritāte”. Tāpēc viņa apliecināja kongresa dalībniekiem, ka neplāno kandidēt Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās un nepretendēs uz eirokomisāra amatu.

“Esmu droša, ka “Vienotība” apliecinās savu profesionalitāti un darbspējas arī Eiropas līmenī. Tomēr, ņemot vērā, ka šajā kontekstā nereti izskanējis arī mans vārds, vēlos vēlreiz apliecināt, ka esmu uzņēmusies gan Saeimas spīkera pienākumus, gan “Vienotības” priekšsēdētājas amatu, un mēs zinām, ka šis gads mūsu organizācijai būs ļoti nozīmīgs, tam jāvelta daudz darba un pūļu. Šis darbs ir mana nemainīga prioritāte,” sacīja Āboltiņa.

Iepriekš neoficiāli bija izskanējis par to, ka Āboltiņa ir viena no potenciālajiem pretendentiem uz eirokomisāra amatu.

Savukārt pēc premjera Valda Dombrovska (V) demisijas neoficiāli izskanējis, ka par nākamo eirokomisāru varētu kļūt viņš. Tāpat paredzēts, ka viņam būs pirmais numurs “Vienotības” sarakstā EP vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. ak nabadzīte, viņa tak no premjera amata atteicās,zin ka nepavilks

  2. Latvijas Nākotnes Institūta direktors Normunds Grostiņš pareizi raksta, ka VALSTS BŪVINSPEKCIJU LIKVIDĒJA VIENOTĪBAS NELIEŠI!!!

  3. Citādi arī nebija jēgas,jo,ja viņa atteicās no PM,tā kā netiktu galā,tad KO viņa darītu EK,izgāztos kā Ūdre?

  4. Paldies, Āboltiņas kundze!

  5. Bet uz sētnieces vai apkopējas amatu gan!Tas ir atbilstošs amats viņas intulektālajam līmenim!Izņemuma kartā konkursa kārtībā varētu ieņemt trauku mazgātājas amatu Saeimas kafejnīcā!!

    • Kā kafejnīcas īpašnieks es gan neuzticētu šai dāmai tik atbildīgu darbu kā trauku mazgātājas amatu Saeimas kafejnīcā! Noteikti kaut ko salaidīs grīstē savās intrigās… Vēlu Ūdres ceļu…

Draugiem Facebook Twitter Google+