×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
12. marts, 2016
Drukāt

Āboltiņa pozitīvi vērtē “Vienotības” reģionālo nodaļu lēmumu un sola valdē izvērtēt argumentus (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Partijas “Vienotība” reģionālo nodaļu lēmums par agrāku ārkārtas kongresa sasaukšanu ir vērtējams pozitīvi un partijas valde izvērtēs visus argumentus, aģentūrai LETA sacīja “Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa.

“Tas ir pierādījums, ka “Vienotība” ir demokrātiska organizācija, kurā nodaļas spēj pašorganizēties un demokrātiskā ceļā pieņemt lēmumus,” uzskata politiķe.

Partijas valde izvērtēs reģionālo nodaļu argumentus un pieņems lēmumu, uzsvēra Āboltiņa.

Partijas vadītāja pašlaik nav Latvijā un reģionālo nodaļu sanāksmē Liepājā nepiedalījās.

Kā ziņots, “Vienotības” reģionālās nodaļas aicina partijas vadību sasaukt ārkārtas kongresu jau 4. jūnijā, nevis 29. oktobrī, kā paredzēts patlaban.

“Vienotības” Liepājas nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks aģentūru LETA infor4mēja, ka aicinājumu atbalsta visas 15 reģionālās nodaļas, kas šodien bija pārstāvētas sapulcē Liepājā. Robežnieks norādīja, ka reģionālās nodaļas ir gatavas aktīvi darboties, lai atrisinātu “Vienotības” problēmas.

Liepājas nodaļas vadītājs jau iepriekš pauda uzskatu, ka ārkārtas kongress būtu jāsarīko “pirms vasaras brīvdienām”, jo rudenī galvenā uzmanība jau būs jāvelta 2017.gadā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, tāpēc partijai tad jau būtu jāstrādā ar pilnu atdevi, nevis vēl tikai jālemj par jauno valdi un vadītāju.

“Vienotības” ģenerālsekretārs Artis Kampars aģentūrai LETA skaidroja, ka par partijas ārkārtas kongresa ātrāku sasaukšanu var lemt politiskā spēka valde vai arī to var rosināt vismaz desmitā daļa biedru. Valde izvērtēšot reģionālo nodaļu aicinājumu.

Kampars kā “ļoti labu lēmumu” vērtēja reģionālo nodaļu sanāksmes iznākumu. Viņš uzskata, ka pašreizējās objektīvās partijas problēmas būtu jārisina ātrāk. Viņš gan piebilda, ka nav partijas valdes loceklis.

Pirmdien partijas valdes sēde gan vēl nenotiks, ņemot vērā, ka Āboltiņa ir ārpus Latvijas.

Uz reģionālo nodaļu sapulci Liepājā bija uzaicināti visu partijas nodaļu vadītāji un pārstāvji, kā arī “Vienotības” valde un Saeimas deputāti. Starp sapulces dalībniekiem bija redzami vairāki “Vienotības” vadības pārstāvji, bet partijas līdere Āboltiņa jau iepriekš brīdināja, ka nevarēs ierasties, jo atrodas ārpus Latvijas.

Sapulces dalībnieki arī diskutēja par valdes darbu un valdes locekļu kandidātu izvirzīšanas kārtību. Sapulce bija slēgts pasākums.

Iepriekš Liepāja nodaļa bija viena no tām, kas rosināja partijas valdi izskatīt jautājumu par tā dēvēta “Vienotības” frakcijas sešinieka pārstāvju Lolitas Čigānes un Ilzes Viņķeles izslēgšanu no partijas. Valde toreiz lēmumu nepieņēma un nodeva šo jautājumu partijas Ētikas komisijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Tu nu gan laikam pēc pamatīgas kokaīna devas.Kaut ko tik šķērsām samurgot!Nu ne jau viens pats sešinieks vai Vidiņš pie vainas,ka sabruka Vienotības reitingi.Nu ne jau viņi ielīda Saeimā nelietīgi ar draudiem un naudu pārpērkot Junkura mandātu.Ne viņi mēdīja pensionārus,ne viņi gribēja gan par prezidentu,gan premjeru iekārpīties utt.Tikai pēc Āboltiņas visām cūcībām ar katru reizi krita reitingi.Lai gan Solvita reitingus neatzīst.Viņa pat neļāva valdei nominēt Šadurski par premjeru.Vējonis pats viņu paaicināja.Tu pat neapjēdz kā šī madama rīkojas Vienotībā!!Civilizētā pasaulē kas tāds nebūtu iespējams !!Un ne jau Āboltiņa sešinieku ievēlēja Saeimā tieši no Vienotības !!! NEMURGO !!

 2. Domāja, ka varēs stiept intrigpilno būšanu partijas vadībā līdz rudenim un vēl ilgāk 🙂

 3. tad valdei nav jāuzņemas visa atbildība ar S.Āboltiņu par to, kas ar Vienotību noticis?

 4. Vai kā negribas uz vēstures mēslaini!!!!!

 5. papildus pilsonis Atbildēt

  ==Partijas “Vienotība” reģionālo nodaļu lēmums par agrāku ārkārtas kongresa sasaukšanu ir vērtējams pozitīvi un partijas valde izvērtēs visus argumentus, aģentūrai LETA sacīja “Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa ==
  Tātad tikai valde vērtēs… un izvērtēs, ja līdz šim tai domai nepiekrita. Un ļoti diplomātiska atbilde- kur pati jau nē , valde lems ( laikam tā , kā es esmu gribējusi līdz šim – pat premjera kandidāts netika mainīts…).
  Tikai trešo reizi lasot, sapratu- tas nāk ar nelabu smaku no kanalizācijas…

 6. tad visu laiku sadarbojās ar ZZS, līdz izdevīgā gadījumā pašu uzmeta?
  A.Bērziņa ievēlēšana par prezidentu, kas ieveda ZZS koalīcijā, atbrīvošanās no V.Dombrovska, pēc tam R.Vējoņa ievēlēšana prezidenta amatā, atstājot E.Levitu aiz svītras. Viss tika pakārtots vienas dāmas ambīcijām. Jā, tad vēl L.Straujumas demisija pēc tāda spiediena! Neizdevās iecerētais – premjeres amats. Godprātīgi būtu atkāpties un saprast, ka nevar politiku bīdīt tikai savu ambīciju vārdā. Tieši tā mēs jau pazaudējām Rīgu. Vienmēr balsoju par Vienotību. Ja S.Āboltiņa neatkāpsies, par ko balsot man nav.

 7. Likvidēt Vienotību – milzīga ienaidnieku uzvara. Latvija, nepadodies!
  Soņa gaida rezultātu 12.03.2016 21:57
  Faktiski rezultāts partijas likvidēšanai ar šīs intrigantes Ilzes Viņķeles un kopā sešinieka nodevību panākts – scenārijs viens un tas pats – nomelnot vadītāju -“bez A”, tad mēs ar V u + sešinieks. Vai tad šis “sešinieks” nedabūja naudiņu savā sānu kabatā? Neticu, ka nē.

  Un paskatieties, ka šī “Viņķele” katru dienu, katru mirkli plātās TV un citos masu medijos, internetā – laikam kā galvenā nodevēja, no masu mediju praidistu puses tiek “cienīta” un godā celta.
  Protams, t.s.”reģioni” ir spiesti neviltoti iet citu ceļu – pārvēlēt visu valdi un vadītāju. Pareizi, jo nodevēji panākuši tik lielu panākumu, ka Solvita ir zaudējusi, kaut 500 % aplami un netaisnīgi nomelnota. Solvita nez uz ko vēl cer un neatkāpjas, ko vajadzēja darīt vēl pirms Straujumas nobīdīšanas malā. Solvitas nediplomātija zaudējusi.
  Man kaut kādas sazvērestības rodas, ka Āboltiņa arī ir iekļāvusies partijas nodevēju sarakstā jau no Rīgas domes vēlēšanu laika, kad izraudzīja par domes vadītāja kandidātu Ēlerti, galīgi aplamu kandidātu. Solvita “pamazām rīkojas”? Man nav cita viņas prestiža tulkojuma. Te klāt Zaķis, divreiz caurkritušais, te Straujumas gāšana no iekšienes ar Solvitas svētību un kladzināšanu, ka valdība kritīs vai tml.

  Latvijas ienaidnieku graušanas mērķis ar saukļiem “gods kalpot Latvijai”
  ieņem savu vietu un ja Vienotība kongresā neizslēgs no biedru skaita visas viņķeles, zaķus, čigānes, loskutovus, partijas “pareizo” biedru balsu pirkšanas atmaskotāju Vidiņu, tos, kuri noveda partiju pie valsts finansējuma zaudēšanas – partija neatdzīvosies un ļaunums būs uzvarējis. Varbūt pat Solvitu ir jāizslēdz?!

  Ētikas komisijai nepieciešams izskatīt visu partijas blēžu rīcību un likt priekša kongresam partiju iztīrīt.
  Variantu nav, partiju jātīra un jāievēl svaigu valdi.

 8. Tikai liels ? Vai Āboltiņa gribēs savu politisko nāvi?

Draugiem Facebook Twitter Google+