×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
29. marts, 2016
Drukāt

Āboltiņa: pret “Vienotību” tiek vērsta apmaksāta kampaņa (25)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Pret “Vienotību” tiek vērstas apmaksātas melnā PR kampaņas, intervijā LTVR raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja politiskā spēka līdere Solvita Āboltiņa.

Viņa uzsvēra, ka ir ļoti vienkārši atrast vienu vainīgo pie notiekošā partijā – tās līderi – kuru kritizēt apmaksātās kampaņās. “Partijas reitingus ietekmē partijas darbi. Vai [Laimdota] Straujumas valdība bija “Vienotības” valdība? Iekšējie kašķi, nodevības, kad partijas pārstāvji to “uzmet”, aizejot pie cita politiskā spēka,” sacīja Āboltiņa.

Jautāta, kurš apmaksā šādas kampaņas, “Vienotības” līdere norādīja, ka vārdus viņa nevēlas atklāt. Āboltiņa arī apstiprināja, ka otrdien paredzēta “Vienotības” valdes sēde, kur cita starpā paredzēts runāt par iespējamu ārkārtas kongresa sasaukšanu šovasar.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka partijas “Vienotība” reģionālās nodaļas vienojās par nepieciešamību partijas ārkārtas kongresu rīkot 4.jūnijā. Par šādu ierosinājumu 12.martā nobalsoja visas 15 sapulcē klātesošās “Vienotības” reģionālās nodaļas.

“Vienotības” valde iepriekš pieņēma lēmumu 29.oktobrī sasaukt partijas ārkārtas kongresu.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. Latviešu žurnālisti,nu gan esam tik tālu,ka iesaku SABam atņemt pielaidi NDK priekšsēdei un patriekt viņu no šī amata,jo to ko šodien atrādīja internetā jājautā KURAM kalpo un uz ko cer nākotnē / pēc Vienotības sagraušanas!/ Āboltiņa.Vai tā jau būtu viņas uzkalpošanās Saskaņai?Ne velti viņa jau 11 Saeimā aicināja SC ņemt valdībā.Viņa ir lielākais kurmis un grāvējs Vienotībā !!Klupa virsū Viņķelei un Čigānei,ka tās bija pie Kučinska ,BET PATI šņukstēja pretinieku TV uz krūtiņas par LV žurnālistiem.Tas ir kaut kāds ārprāts un mājiens,ka kaut kas īsti labi NAV ar šo madāmu.Tāda var Kiseļovam valsts noslēpumus izpaust.Ceru uz 100.pantu ,arī par Āboltiņu.

 2. Solvita,nu taču NEVAR būt,ka esat tik ../ atvainojos!/,ka nesaprotat KO gvelžat?Kam vajag apmaksāt ????”apmelošanas”kampaņu pret Vienotību,ja pilnīgi pietiek !!!pateikt TAISNĪBU par to kas notiek pašā Vienotībā JŪSU !!!!vadībā,Kad beidzās vēlēšanas un jūs ierāpāties negodīgi!!Saeimā sākās Vienotības iznīcināšana.Jūs gan no sākuma cerējāt,ka Vienotība triumfēs un pati sev pierakstījās veiksmīgu??? vēlēšanu kampaņu.Nevajadzēja līst Saeimā !!Jūs to neapjēdzāt un turpinājāt ar savu uzvedību/ ūjināšana utt./ graut Vienotību.Piebeidzāt Straujumu,neļāvāt premjera amatā virzīt kādu citu,izvirzot PATI !!! sevi.Kaut kas īsti labi ar jums nav ,ne ar partiju! Jums jāatkāpjas !!

 3. Ja ārkārtas kongresā Solvita paliks spicē, tad Vienotība sevi būs galīgi norakstījusi 😀

 4. Pilnigs cirks- sodien TV teica, ka vinas sirdsapzina ir tiira veletaju prieksaa.
  Tik cinisku radijumu ir ilgi japeree.

 5. Āboltiņa vēl līdz šim tā arī NEKO NAV SAPRATUSI….Komentārus laikam viņa NELASA…. Savas darbības viņa neanalizē….Viņa neskatās, kur atrodas brīdī, kad izsaka “GUDRĪBAS” , aizvainojot sabiedrību. KO NO VIŅAS VARAM GAIDĪT? PILNĪGI NEKO!?? ARĪ ŠIS RAKSTS IR DĪVAINS…. VAINĪGA VIŅA NEJŪTAS, JA MEKLĒ UTIS CITU KAŽOKOS!?? UN TAS IR ĻOTI SLIKTI…..

 6. Uzdziedāsim? “To meitiņ’ todien glabās, to meitiņ todien glabās …
  balts zārks ar melnām pumpām, zeltītām ķepiņām …”

 7. Andrejs Bubinduss Atbildēt

  Nevajag pārāk daudz aizrauties ar muldēšanu, Solvita Ā.Ja Solvitas Ā. muldēšana pārāk daudz nebūtu izmaksājusi nodokļu maksātājiem, tad varētu uzkatīt to par klimaksa radītu pļāpāšanas lēkmi. Diemžēl Solvitā Ā, ieguldītās nodokļu maksātāju naudas kopsummas apjoms rada lo;gisku jautājumu- ko veikusi Solvita Ā? Jo samaksāts algās, piemaksās, bonusos, komandējumos, reprezantācijās, dienesta izdevumos…. atbilde, pagaidām redzam vienu konkrētu lietu- sava , būtībā privāta drošības dienesta izveidi atkal par nodokļu maksātāju naudu. Šķiet, ir par daudz pārmaksāts, ieguldot nodokļu maksātāju naudu Solvitā Ā. Tātad- nevis pret Solvitu Ā. ir vesta apmaksāta kampaņa, bet Latvijas Republikas vēlētāji, cerot, ka beidzot attaisosies sniegtās uzticības limits, nepārtraukti ieguldījuši naudu Solvitā Ā.
  Kas ir, Solvita Ā. ? par maz?

 8. īdeāls darbs, ja tikai tas būtu taisnība – dari to, kas Dievam tīkams darbs un kas pašam patīk un par to vēl samaksā!

 9. Kāda kampaņja, redzot rudo ēterā bez jebkādas kampaņas skaidrs kas tie par vēžiem, ne tikai rudā arī citi ilgstoši sēdēdami saeimā nirgājās par tautu, veidoja situāciju , ka pazuda rūpniecība , lauksaimniecība, simtiem tūkstoši atstāja Latviju, veseli regioni pārdoti ārzemniekiem , cilvēkus dzen no vienīgā mājokļa uzliekot nepanesamus nodokļus – kāda kampaņa , jautājums RUDAI….???

 10. Valsts ir jāvada godprātīgi un nesavtīgi, ne kā to vēlējās Āboltiņa, 2015. gada decembrī pašas ambīciju dēļ nogāžot savu valdību!

 11. Varbūt kāds no rakstītājiem zina, kā jāvada valsts un partija? Sliktākais ir tas, ka paši norej latviskās partijas un, laikam jau tā arī ir – valodu mums nevajag, tautsaimniecību arī ne. Galvenais, ka tik riet, bet vietā varat ieteikt kādu latvisku, labēju partiju, kas redz kopsakarības… Visticamāk, tāda kampaņa pastāv, jo viss ir iespējams.

 12. Bēru maršs sen pēc viņiem ilgojas,es ceru ka uz šīm vēlēšanām tas noskanēs…

 13. tikai un vienīgi Atbildēt

  Aboltiņas kundze, visīstākā kampaņa pret Vienotību esat Jūs pati ar savas valdības nogāšanu un citām intrigām pirms tam.

 14. paši vien esat sakrājuši ogles virs galvām,neviens cits tur nav vainojams.Kad vadzis ir pilns,tad viņam ir tāds paradums-tas lūzt.

 15. Kuš! Beidziet apcelt varagalvu – viņa jau tā uz visiem apvainojusies kopš no ledus nosvilpa 😀
  Vai ir kādi jaunumi no Honkongas businesa aprindām?

 16. Apmaksāta kampaņa? Un kādēļ pati nepasaka, kas viņai maksāja par to savas partijas nomelnošanas kampaņu – pat ieblēdīšanos Saeimā, par ņirgāšanos par pensionāriem, par blēšanu, par satiksmes negadījuma izraisīšanu utt., kas var visu atcerēties.

 17. Jāsamierinās.Kas augsti kāpj,tas zemu krīt!

 18. “Vienotībai” jāseko Tautas partijas piemēram!

 19. ................... Atbildēt

  esi nu mierā. tu un laimdota arī esat tā apmaksātā kampaņa, pudencijas apmaksāta

 20. Ha, ha, ha! Tad jau pati āboltiņa šo kampaņu ir apmaksājusi, jo visa viņas darbība ir vērsta uz šīs pretīgās, valstij un tautai tik daudz posta atnesušās partijas graušanu!

 21. āboltiņa, muļķības Es vienkarši fiziski neieredzu Vienotību it īpaši Tevi kā grupŗjumu kurš darbojas pret savu Tautu. Skuju taku Jums un pēc iespējas āreak.

 22. Arvids Sauleskalns Atbildēt

  Labs humora raksts. Apsmējos ne pa jokam. Paldies :D:D:D:D:D:D:D:D

 23. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

  ļoti nožēlojami, bet pati vien esi tā kampaņa – te pa caurumu Saeimā, te ūināt pensionāriem, te ….

 24. kā pašai smeķē tas, ko darīji citiem ??? 🙂

  • Jau pēc pensionāru pazemošanas bija jāprotās atstāt sili, bet tagad tauta no sirds ar prieku paūjinās.

Draugiem Facebook Twitter Google+