×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. oktobris, 2012
Drukāt

Āboltiņa Sprūdža rīcību vērtē kā puicisku

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V) vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža (RP) rīcību pret atstādināto Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu (“Latvijai un Ventspilij”) dēvē par puicisku, lai gan no likuma viedokļa tā ir bijusi pareiza.

Intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” Saeimas priekšsēdētāja atzina, ka savādāk ministra rīcību nevarot nosaukt, jo arvien nav skaidrs un Sprūdžs pats nav spējis izskaidrot, kāpēc pieņēmis šādu lēmumu.

“Pašlaik blakus jau zināmiem tiesas procesiem mēs radām politiskos, kuriem ir vispārzināmi saukļi, bet nav redzams reāls rezultāts,” sacīja Āboltiņa.

Savukārt uz jautājumu, vai arvien Lembergam ir liela ietekme Latvijas politikā, Āboltiņa atbildēja, ka tā ir minimāla, jo Lembergs esot aizņemts savā aizstāvībā tiesas procesos, kuros pret viņu izvirzītas nopietnas apsūdzības.

Kā ziņots, “Latvijas Vēstnesī” otrdien publicēts Sprūdža rīkojums par Lemberga atstādināšanu no domes priekšsēdētāja amata pienākumu izpildes.

Publicētajā rīkojumā minēts, ka atbilstoši likuma “Par pašvaldībām” 93.panta pirmajai daļai ministrs atstādina Lembergu no Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas par vairākiem pieļautajiem normatīvo aktu pārkāpumiem.

Savukārt Lembergs norāda, ka Sprūdža rīkojums esot nevis par viņa atstādināšanu no amata, bet gan no amata pienākumu izpildes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+