×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
19. jūlijs, 2012
Drukāt

Āboltiņa: Sudrabai ir tuvas attiecības ar SC atbalstītājiem (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas vēlme iet politikā politikas aizkulisēs nav noslēpums, 19.jūlijā telekanālā LNT izteicās Saeimas priekšsēdētāja un “Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa (attēlā).

Āboltiņa kritizēja Sudrabu par to, ka, tuvojoties termiņa beigām amatā, valsts kontrolieres paziņojumi kļūstot arvien politiskāki un viņa bruģējot ceļu savai ienākšanai politikā. Ja cilvēks vēlas iet politikā, tad nevajag šiem mērķiem izmantot savu amatu, bet gan tas jānoliek malā un tad jāiet politikā, izteicās politiķe.

Saeimas priekšsēdētāja Sudrabai pārmeta arī tukšu kritiku – kritizēt neesot slikti, bet no valsts kontrolieres nākot tikai kritika un visu astoņu darba gadu laikā neesot saņemts neviens piedāvājums, kā kaut ko izdarīt un uzlabot.

Āboltiņa atzina, ka Sudraba noteikti ir potenciāli spēcīgs spēlētājs Latvijas politikā. Politiķe sūrojās, ka Sudraba, izveidojot jaunu partiju, tikai sadrumstalos Latvijas politisko sistēmu, taču jautāta, vai Sudrabu varētu aicināt iestāties “Vienotībā”, sacīja, ka tas nebūšot viņas lēmums, bet tas varētu notikt – līdzīgi kā ar Valdi Zatleru, kurš gan izvēlējās dibināt savu partiju.

Runājot par Sudrabas politiskajām simpātijām un potenciālās partijas ideoloģiju, Āboltiņa izteicās, ka viņai esot “informācija, ka Sudrabas kundzei ir tuvas attiecības ar tiem pašiem cilvēkiem, kas atbalsta “Saskaņas centru””.

Dažos jautājumos gan Āboltiņas domas ar Sudrabu saskan, piemēram, jautājumā par “Vienotības” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Dzintara Zaķa rīcību, izvairoties no nodokļu nomaksas, Āboltiņa piekrīt, ka Saeimas deputāta morālā atbildība ir daudz augstāka nekā citiem iedzīvotājiem. “Šis ir viens no retajiem apgalvojumiem, kurā es piekrītu Sudrabai,” sacīja politiķe.

Āboltiņa atzina, ka Zaķis kopumā pieļāvis kļūdas, tostarp situācija ar nodokļu nomaksu bija jāatrisina ātrāk. Viņa atzina, ka deputātiem ar savu piemēru ir jārāda priekšzīme, īpaši situācijā, kad valsts mudina iedzīvotājus maksāt nodokļus. Tāpat viņa norādīja, ka ikvienam politiķim jārēķinās, ka sabiedrība no viņa sagaida augstākus morāli ētiskos standartus un šis gadījums noteiki ietekmēs vēlētāju attieksmi pret “Vienotību” un, iespējams, arī pret pašu Zaķi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. KĀPĒC I.Sudrabas visi iepriekšējie paziņojumi netika tik slimigi uztverti no Āboltinas puses? Tas ir labi, ka Sudrabas kundzei ir tuvas attiecibas ar tiem pašiem cilvēkiem kā Āboltiņas kundzei – ar tiem, kas atbalsta SC!? Jums ir tāpat (atceraties laiku pēc 11.Saeimas ievēlēšanas?). NEKAD nevajag salīdzināt divus TIK DAŽĀDUS cilvēkus – Zatleru un Sudrabu!??Ja Sudraba grib, lai dibina jaunu partiju, kas Jums pret to? KĀPĒC TĀDAS PAŠAS BAŽAS JUMS NAV PAR REPŠI UN VIŅA IESPĒJAMO JAUNO PARTIJU, kas tāpat var sadrumstalot Latvijas politisko sistēmu…!? Savu amatu izmantot politiskiem mērķiem NEVAJADZĒTU ARĪ JUMS, ĀBOLTIŅAS KUNDZE!?? kĀ UZLABOT valsts kontrolē konstatētos pārkāpumus I. Sudraba ir teikusi, BET TIE IR BIJUŠI ADRESĒTI TUKŠUMAM un visi kā vārnas metušies virsū NEKO NEDAROT LIETAS LABĀ!!? Parādiet man VIENU deputātu, kurš NAV BRUĢĒJIS SEV CEĻU POLITIKĀ??? Dažiem “Vienotibas” deputātiem ir ĻOTI SLIKTI ar MORĀLO ATBILDĪBU UN SPĒJU IZVĒRTĒT SITUĀCIJU, KUR viņš atrodas, AR KO runā, KĀDĀ VEIDĀ izsaka savu domu, KAD to izsaka un KAM to adresē… Spilgts piemērs atkal I.Viņķele 25. okt. LTV raidījumā “Aizliegtais paņēmiens”!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+