×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
21. oktobris, 2013
Drukāt

Āboltiņa un Rasnačs Saeimas Prezidija sēdē apmainās ar “laipnībām” (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Saeimas sekretāra biedrs Dzintars Rasnačs un Eiropas Savienības tiesas tiesnesis un Valsts prezidenta Konstitucionālo tiesību komisijas priekšsēdētājs Egils Levits piedalās Saeimas Juridiskās komisijas sēdē, kurā prezentē Satversmes preambulas projektu.

Pirmdien Saeimas Prezidija sēdē starp Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu (V) un Saeimas sekretāru Dzintaru Rasnaču (VL-TB/LNNK) raisījās diskusija par kāda dokumenta pieejamību, kuru laikā abi parlamentārieši apmainījās ar “laipnībām”.

Rasnačs norādīja, ka šodien skatītais lēmums saistībā ar Saeimas korespondences kārtības grozījumiem viņam iepriekšējā Prezidija sēdē pirms nedēļas neesot iedots. Āboltiņa centās noskaidrot, vai Saeimas sekretārs neatceras dokumenta izsniegšanu vai apzināti sniedz maldinošu informāciju.

Uzklausījusi Rasnača atbildi, ka iepriekšējā sēdē šo dokumentu viņš nav saņēmis, Āboltiņa atbildēja, iesakot kolēģim pārbaudīt savu veselības stāvokli.

Savukārt Rasnačs, vairāk pievēršoties jautājumam par Āboltiņas attiecībām ar Saeimas darbiniekiem, aicināja Saeimas priekšsēdētāju atturēties no mobinga un neizturēties augstprātīgi.

Lēmuma projekts, par kura izsniegšanas laiku izcēlās minētā viedokļu apmaiņa, paredz, ka Saeimas iekšējā informācijas sistēmā autorizācijas kārtību noteiks ar Prezidija lēmumu. Lēmuma projektu šodien apstiprināja Saeima Prezidija vairākums.

Tas arī paredz, ka Saeimas Kancelejai būs jāsagatavo cits lēmuma projekts par informatīvās sistēmas lietotāju autorizācijas kārtību.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ir gan tai nokrāsotai *uņai mute !

  2. Vienkārši to Āboltiņu neieredzu. Viņa ir viena no nodevējām. Iedomājas, ka visu mūžu sēdēs uz to mīksto krēslu, tā nebūs – nekas nav mūžīgs Es personīgi pielikšu visas pūles, lai tāds cilvēks tiktu strīpots no vēlēšanu saraksta. Iedomīga, augstprātīga, stulba, pretīga.

  3. Āboltiņa pārāk daudz sprēgā. Vai tiešām viņa nesaprot, ka šajā amatā ir viņas pēdējais termiņš un pat par ierindas deputāti viņa nākošajā Saeimā neiekļūs? Vai saprot, un tieši tādēļ plosās?

Draugiem Facebook Twitter Google+