Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
25. decembris, 2014
Drukāt

Āboltiņa vadīs deputātu sadarbības grupas ar Vācijas un Šveices parlamentiem (5)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

RĪGA, Dec 25, BNS – “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa vadīs deputātu sadarbības grupas ar Vācijas un Šveices parlamentiem, liecina informācija parlamenta mājaslapā.

Grupas vadītājas vietnieks sadarbībai ar Vācijas parlamentu būs Edvards Smiltēns (“Vienotība”). Kopumā dalībai grupā pieteicies 21 deputāts.

Savukārt Inese Lībiņa-Egnere (“Vienotība”) ieņems vadītājas vietnieces amatu sadarbībai ar Šveices parlamentu. Grupā kopumā darbosies 14 deputāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. 1/5 deputātu tik to vien darīs draudzesies ar fričveidīgo parlamentāriešiem. Kurš draudzēsies ar Mongolijas parlamentu? Neviena paša???

  2. Vadoņa sindroms piemeties Atbildēt

    Smukulīte atkal vadīs 🙂
    Un nez uz kurieni?

  3. Jā, lūk, ko nozīmē īsts nemirstīgais Kaščejs…

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+