×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. augusts, 2017
Drukāt

Āboltiņa varētu nolikt deputātes mandātu (14)

Foto - LETAFoto - LETA

Solvita Āboltiņa.

Partijas “Vienotība” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pieļauj iespēju nolikt deputātes mandātu pirms 12.Saeimas darbības beigām, lai atgrieztos diplomātiskajā dienestā, to viņa trešdien apliecināja žurnālistiem.

Vaicāta par iespēju nolikt deputātes mandātu pirms parlamenta darbības noslēguma, Āboltiņa atbildēja, ka, visticamāk, tas notiks vēl pirms pašreizējā sasaukuma beigām.

Politiķe arī norādīja, ka viņas atgriešanās diplomātiskajā dienestā ir atkarīga no tā interesēm.

12.Saeimas pilnvarām saskaņā ar Satversmi jānoslēdzas 2018.gada novembra sākumā.

Āboltiņa sacīja, ka vēlreiz var apstiprināt, ka nekandidēs uz partijas valdes priekšsēdētāja amatu vai valdi, kā arī nepiedalīsies nākamgad gaidāmajās 13.Saeimas vēlēšanās, jo ir nolēmusi atstāt politiku.

Saeimas frakcijas priekšsēdētāja arī pauda, ka partijā ir cilvēki, kas var vadīt politisko spēku, taču viņa atturējās nosaukt, kuru kandidātu uzskata par labu pretendentu.

Kā ziņots, partijai 19.augustā notiks kongress, kurā vēlēs jauno valdes priekšsēdētāju. Pašreizējais partijas vadītājs Piebalgs paziņojis, ka uz šo amatu nekandidēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. ŠORĪT radio atkārtoti izskanēja Āboltiņas ”gudrā” frāze, KA KATRAM BŪTU VISPIRMS JĀPASKATĀS PAŠAM UZ SEVI!? Neticami! KUR ŠĪ DĀMA BIJA VISU LAIKU ATTIECĪBĀ UZ SEVI??? JA BŪTU VEIKUSI ŠO MĀJAS DARBU, TAD ”VIENOTĪBA” NEBŪTU TUR, KUR ATRODAS ŠOBRĪD!!!!!!??????? Aizvāksies īsi pirms 13. Saeimas vēlēšanām – KO TAD VĒL NAV PAVEIKUSI???KĀ tik pārliecinoši var runāt par darbu vēstniecībā??? Laikam ārlietas IR MISKASTE?! Diemžēl Sudrabu šī kundze gan NAV APMELOJUSI, cien. saule!? Patiniet atpakaļ savu atcerēšanos mašīnu!?

 2. Bet kapēc ????? viņa to nedara?Sen bija laiks!Pie tam nevajadzēja jau ar zagļu metodi ielīst Saeimā.Tauta to skaidri norādīja.Piesūkusies kā blakts pie Gulaga ģindeņa.Kauna ,pašcieņas ne par santīmu!

  • Cita acī viņa redz baļķi, bet savā- neredz skabargu.
   Diemžēl Vienotība tika nogremdēta galvenokārt pateicoties viņai un Zaķim.

 3. Viens smagums bus nomests , kas vilka valsti uz grunti . Tikai viens .

 4. Vina ir tikai viena no n – tajiem tautas nidejiem bet ir vel 80 % kuriem valsts maz interese , ka tikai sava maka biezums . Saema vajadzetu stradat LV patriotiem , ne bijusajiem komunistiem , kas liecina par divkosibu .

 5. Mandāts bija jānoliek pašai, uzreiz pēc dziedāšanas!

  ..

  Protams dienas kārtībā nākamie personāži.

 6. vai arlietas ir kada miskaste?Kas te notiek?- ka Solvita var nolemt,ka klus par vestnieci?vai es ari varu nolemt?

 7. Vēstniece ANO, ASV – pārāk sīki, nu neatbilst līmenim. varbūt vēstniece uz Mēness?

 8. Cik nekaunīgi un negodīgi šī kundz e apmeloja Sudrabas kundzi!!!!!!Nāk viss atpakaļ,ar negodu un kaunu jātaisnojas un iāpamet partija….raka bedri ne vienam vien….nu nedrīkst tā,viss nāk atpakaļ…..

 9. ĀBOLTIŅA DOMĀ AR PALIKŠANU” VIENOTĪBAS” SAEIMAS FRAKCIJAS PRIEKŠSĒDĒTĀJAS POSTENĪ??? TAS LIELS STULBUMS, KA CILVĒKS VĒLAS PARTIJAS AIZIEŠANU PA SKUJU TAKU!? Sen būtu sapratusi un aizgājusi ar godu, nevis vēl liktu sprunguļus Smiltēna ceļā… Vairākums partijas valdes tā vēlas? Nu tad viņi tādi paši nelieši kā Āboltiņa! KAS IR ĶIRSIS? KO VIŅŠ PAVEICIS SABIEDRĪBAS LABĀ??? SMILTĒNS JĀ, LAI ARĪ JAUNS, BET AR GALVU UN SVAIGU DOMU! NAV man simpātiska partija ar savu STULBO lecīgumu un GULĒŠANU, savu pozīciju atdošanu Saskaņai, ar Latvijas nenosargāšanu ari no ZZS klusajām nelietībām, BET NOVĒRTĒJU SMILTĒNU. VIŅAM NEVAJAG PAR KATRU CENU CENSTIES PALIKT TAJĀ DUĻĶAINAJĀ PĪĻU DĪĶĪ UN SEVI NORAKSTĪT! NEZEMOJIETIES TĀDU VIDUVĒJĪBU PRIEKŠĀ, SMILTĒNA KUNGS!

 10. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  dosies un to zemi par ”diplomāti” kur Junkuram ”bizness” ? Cik naivi, lai noticētu rudajai lapsai ar viņas kombinācijām…

 11. žurka bēg no grimstošā kuģa, kuram pati izgrauza caurumus

Draugiem Facebook Twitter Google+