×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
5. decembris, 2015
Drukāt

Āboltiņa: “Vienotība” ir ierauta bezatbildības, baumu un intrigu lavīnā (10)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas "Vienotība" priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Partija “Vienotība” ir ierauta bezatbildības, baumu, nenovīdības un intrigu lavīnā, 5.decembrī, uzrunājot partijas biedrus “Vienotības” kongresā, sacīja politiskā spēka līdere Solvita Āboltiņa.

“Gadā, kad dibināja Jauno laiku, kas bija pirmsākums “Vienotībai”, kongresu pasākumos bija populāri runāt par sapņiem, vīzijām un iecerēm. Sapņus visbiežāk cilvēki asociē ar cerībām. Ja mēs runājam par šā brīža situāciju, ir grūti to nosaukt par sapni. “Vienotība” ir ierauta bezatbildības, baumu, nenovīdības un intrigu lavīnā,” teica Āboltiņa.

Viņa norādīja, ka ziņu virsrakstos par “Vienotību” parādās, ka partijas dienaskārtībā ir tikai iekšējie strīdi, amatu dalīšana, ar biedriem saistīti skandāli un negatīvi gadījumi.

Partijas valdes priekšsēdētāja uzsvēra, ka “Vienotība” nedrīkst runāt puspatiesībās ne katrs par sevi, ne arī organizāciju kopumā.

“Meli iznīcina patiesību un ticību. Nemeklēsim vainīgos kādos ārējos spēkos un konkurentos, vērtēsim paši sevi, analizēsim savus spēkus. Diskutēsim par darbiem, kas darāmi ikdienā un ko vēlamies dāvināt valstī tās simtgadē,” aicināja politiķe.

Pēc Āboltiņas domām, “Vienotību” nevar iznīcināt no ārpuses, un tikai no pašas partijas ir atkarīgs, kam izrādīsies taisnība. “Neviens cits no malas nevar mūs ne šķelt, ne vienot, ja paši to nevēlamies. Viss ir tikai mūsu pašu rokās,” viņa sacīja.

Reizē partijas līdere atzīmēja, ka “Vienotībai” ir pēdējais brīdis saņemties.

“Mēs nedrīkstam šaubīties viens par otru un viens otram neuzticēties. Mēs nedrīkstam aizmirst par uzdevumu, ar kādu tikām ievēlēti. Mēs paši nedrīkstam žonglēt ar baumām ap mūsu cilvēkiem. Ikviens, kurš šobrīd iesaistās šādās spekulācijās, kuras ar tādu baudu izgaršo koalīcijas partneri, vājina mūsu organizāciju un rada neuzticību vēlētājos,” klāstīja politiķe.

Viņa atgādināja, ka par “Vienotību” pēdējās Saeimas vēlēšanās balsoja teju 200 tūkstoši vēlētāju. “Viņi balsoja par mums, lai mēs strādātu, pildītu dotos solījumus un spētu pieņemt adekvātus un situācijai atbilstošus lēmumus,” sacīja Āboltiņa.

Partijas līdere atzina, ka viņa “Vienotību” vēlētos redzēt kā organizāciju, kurai ir stipras nodaļas visos reģionos Latvijā. “Kur ievēlētās amatpersonas nav īpaši pamudināmas piedalīties gan partijas kopīgajos, gan reģionu rīkotajos pasākumos. Kur jauniešu organizācija ar sev raksturīgo nenogurstošo enerģiju un izdomu “Vienotības” mērķu aizstāvībā veido mūsu jauno politiķu paaudzi un nākotnes Latvijas politisko kultūru,” viņa pauda.

Āboltiņa uzsvēra, ka “mūsu partijas biedru saliedētība ir mūsu kopīgā spēka garantija”.

Tāpat partijas valdes priekšsēdētāja norādīja, ka “Vienotībai” jābūt kā komandai, kas tur vēlētājiem dotos solījumus un neatliek nozīmīgu jautājumu risināšanu uz pēdējo brīdi.

Uz partijas “Vienotība” kongresu sestdien, 5.decembrī, ieradušies 263 delegāti, aģentūra BNS uzzināja kongresā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. … Tuksi un aizdomigi slepjot realitati teikts: vai V regionalo lideru izpereta, un kapital-liberalisma gara audzeta, jaunatne var sasniegt kaut mazuminu no Nacionalas valsts vajadzibam … ?!

 2. “Vienotības” kongress:
  “Līdz Latvijas Republikas simtgadei nozagt visu,kas vēl nav nozagts”.

 3. Pati Āboltiņa tiešām ir LIELĀKAIS DRAUDS “Vienotībai”, tas ir fakts!!! Cik patiesi komentāri!!! PALDIES!!! Tikai šaubos, vai viņa tos lasīs un kaut ja lasīs, vai spēs saprast???

 4. …vēmiens nāk no šīs kundzītes 🙁

  “Partija “Vienotība” ir ierauta bezatbildības, baumu, nenovīdības un intrigu lavīnā, 5.decembrī, uzrunājot partijas biedrus “Vienotības” kongresā, sacīja politiskā spēka līdere Solvita Āboltiņa.”

  Sens latviešu sakāmvārds vēsta – nav dūmu bez uguns!

 5. kundzīte spogulī nav skatījusies…tad redzēs īsto vainīgo
  bet laikam jau cilvēks, kas slimo ar lieluma māniju, sevi neredz spogulī

 6. NAv taisnība – Vienotības drauds ir spoguļi – tur var redzēt kā ĀBOLTIŅA KĀRTO DARĪJUMUS…

 7. Lielākais drauds Vienotībai ir pati Āboltiņa!

 8. Vienotības lielākais drauds ir pati Āboltiņa!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+