×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
10. oktobris, 2015
Drukāt

Āboltiņa: “Vienotība” nevar atļauties būt vāja, sašķelta un neizlēmīga (10)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas "Vienotība" priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

“Vienotība” pašlaik nevar atļauties būt vāja, sašķelta un neizlēmīga, 10.oktobrī partijas domes sēdē sacīja politiskā spēka līdere Solvita Āboltiņa.

“Nenoliedzami kopš pēdējām Saeimas vēlēšanām “Vienotības” tēlu ļoti nopietni iedragājuši vairāki notikumi un atsevišķu biedru rīcība – aizdomas par balsu pirkšanu, braukšana dzērumā un mana rīcība pensionāru piketā. Katram no mums iekšēji jārod drosme atzīt savu kļūdu un atbilstoši rīkoties. Tomēr “Vienotība” kā politiska organizācija nav tikai tie politiķi, kas pieļāvuši kļūdas, “Vienotība” ir komanda, kuras stiprā puse līdz šim ir bijusi tās padarītie darbi,” sacīja Āboltiņa.

Viņa pauda, ka nākamgad partijas kongresā tiks ievēlēts partijas vadītājs un valde, kuru uzdevums būs saliedēt un vadīt Vienotības komandu 2017.gada pašvaldību un 2018.gada Saeimas vēlēšanās.

“No savas puses varu apliecināt, ka uzskatu ne vien par lietderīgu, bet pat par nepieciešamu diskutēt par pārmaiņām mūsu partijas vadībā,” teica Āboltiņa. Viņa pauda, ka “Vienotība” vienmēr bijusi atvērta jaunu līderu iesaukumam un atklātai diskusijai par katra stiprajām un vājajām pusēm.

“Vadīt “Vienotību” nozīmē uzņemties milzu atbildību – šādi vienmēr esmu sapratusi savu uzdevumu, saņemot kongresa mandātu partijas vadīšanai. Tāpēc es aicinu iesaistīties, iesaistīt jaunus cilvēkus, izvirzīt jaunas idejas, piedāvāt jaunas pieejas sabiedrībai aktuālo jautājumu risināšanai, lai līderu izvēle būtu gan demokrātiska, gan efektīva un nestu arī cerēto rezultātu,” klāstīja politiķe.

Viņa gan uzsvēra – nevajag gaidīt, ka kāds no malas atnāks un sakārtos šo organizāciju un iedos brīnumrecepti veiksmīgai politisko ideju realizācijai.

Āboltiņa arī pastāstīja, ka, sagaidot Latvijas simtgadi, partija piedāvās plānu “ar konkrētiem darbiem un izmērāmiem rezultātiem”. “Tas nav sapnis par ideālo Latviju. Tie ir pavisam praktiski soļi ceļā uz šo ideālu – uz stipru, drošu, pārtikušu un tiesisku Latviju,” pauda politiķe.

Viņa uzskata, ka Latvijas politiskajā spektrā nav cita politiskā spēka, kas spētu pildīt “Vienotības” lomu, kas esot svarīga eiropeiskas Latvijas nākotnei.

“Vienotība” līdere arī atzina, ka nereti kompromisi valdības darbā panākti uz “Vienotības” ideju īstenošanas rēķina. “Mēs esam spējuši pārliecināt partnerus par valstij svarīgu lēmumu pieņemšanu, spējuši rast kompromisus, taču bieži šie lēmumi nākuši grūti un bijuši pieņemti uz mūsu piedāvāto ideju rēķina. Mums pat ir nācies atteikties no pašu pieteikto politisko ideju realizācijas, un tas neapšaubāmi atstājis iespaidu uz sabiedrības atbalstu “Vienotībai”,” savā uzrunā norādīja Āboltiņa, vienlaikus paužot pārliecību, ka, neraugoties uz to, partijai ir daudz vairāk pamata lepnumam, nekā pesimismam un nožēlai, jo panāktie kompromisi bijuši izšķirīgi Latvijas eiropeiskai nākotnei.

“Vienotība” sestdien, 10.oktobrī, Rīgā pulcējusies uz domes sēdi, lai prezentētu savus politiskos mērķus Latvijas simtgadei. Partijas domes sēdē reģistrējušies ap 70 cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Randy, BRD & Latvija, EU Atbildēt

  Āboltiņas kdze, tad kaapeec “Vienotība” IR vāja, sašķelta un neizlēmīga? Man bija radies iesspaids, ka jums tur bija zinaama teikshana? Ak vairaak nav… Nu tad nu nekaa. Esat personiigi atbildiiga ka nolaidaat sho lielisko politisko speeku ‘uz grunti’. Pagaidaam izsskataas ka ‘miikstaa piezemeeshanaas’ neiznaaks, buus ‘ciietaa’. Gandriiz gribas uzdot jums provokatorisku jautaajumu: cik ‘salashnju centrs’ jums samaksaaja par ‘Vienotiibas’ nogremdeeshanu? Ak veel nav samaksaajushi, bet gan jau driiz, uzreiz peec naakoshajaam veeleeshanaam paarskaitiishot… Es gan ieteiktu ‘salashnjaam’ juus vienkaarshi ‘uzmest’, Aaboltinjas kdze. Apzinaati vai neapzinaati (neredzu starpiibas, galvenais ir rezultaats), juus savu melno darbinju essat izdariijusi. Ar cienju – dazhi no bijushiem ‘Vienotiibas’ veeleetaajiem.

 2. Solvita,vai jums kādreiz pašai neapniks mētāties ar tukšiem,no Marksa “Kapitāla”irautiem saukļiem?Ja jūs uzskatat,ka neesat vāja,neizlēmīga / tiekot ar viltu un krāpšanu Saeimā/,ja uzskatat,ka citādi domājošos aicinat aizvākties no partijas ,nešķeļat PATI partiju,tad tieši jums JAU !!! nav vieta politikā !!Kas jūs būtu bez savas aizmugures,par ko mēs zinām?!Tādā Zviedrijā / ne postpadomijā !!/ jūs SEN būtu politikas mēslainē ar negodu.
  LA,cenzēsiet? Bet kādam taču jāpasaka nātnā patiesība !!!

 3. Cik deputātiem būs jāatsakās no mandāta, lai rudā nākamajās vēlēšanas tiktu pie valdīšanas?

 4. sociāli atstumtais Atbildēt

  redziet nu ! patiesi , patiesi – sievietes padara politiku un biznesu n e c a u r s p ī d ī g u !
  garlaicīgi , bet traģikas ir vairāk … un bez jums būs labāk ! cerams , ka arī savādāk !

 5. nez,vai man raadas,bet Aboltinas kdze izskatas diezgan slikti.Vai nevajadzetu veselibu parbaudit?Ja, protams,lidzekli atlauj…tas pats attiecas uz Straujumtanti.Dikti nogurusas un baalas tas musu vaditajas.Varetu kadu gudru padominu paprasit vecai ar dzelzs pautiem-Merkelei.Taa gatava EU pa pieskari aizlaist,bet pati zied kaa roze-nekadu parpules pedu vinas sejaa.Ka musejas vel neiedzivojas kunga cuulaa,nedo dies.

 6. Vai tad nesodītie kolaboranti vēl ilgi liks bēgt uz ārzemēm cilvēcības,demokrātijas un biezāka rieciena meklējumos?Paskatīsimies valsts progresu 1920÷1940,laklājības līmeņa progresu okupācijas laikā 1970÷1990g.Šie neatkarības gadi pārkrāsoto komunistu vadībā ir progress un spriedums viņiem,bet viņi ar pilnām biksēm vēl negrasas arenu pamest un grasas vēl ar tām mūs vēl ilgi priecet.

 7. Virsraksta atzinumam,jums Āboltiņas kundze, būtu bijis jābūt NELOKĀMAM JŪSU GALVĀ VISU LAIKU UN REALIZĒJAMAM DZĪVĒ ĪSTENĪBĀ JAU SEN!?? KUR JŪS BIJĀT VISU ŠO LAIKU? Jūs laikam VĒL NEAPJĒDZAT, KA DAUDZ PAR VĒLU…Izglītības un veselības jomas TIEK APZINĀTI GRAUTAS JAU REĀLI… Nevienā argumentā vai ieteikumā jūs neviens “Vienotībā” neieklausāties… Jūs visus izsmejat un izņirdzat pilnīgi atklāti…Diemžēl “Vienotība” JAU IR VĀJA, SAŠĶELTA, NEIZLĒMĪGA… DIEMŽĒL!!! VAI TAD JŪS TO PATI NEREDZAT??????????????????? Lai jūsu ļaudis biežāk ielūkojas komentāros un secina nākotni!!! TAS TAČU NAV GRŪTI???????? MUMS TIEŠĀM…. PIETIEK!!!

 8. Izgaisti! Gana esi barota. Nāks nākamie – tieši tādi paši …

 9. … Tiesam … pietiek !!! Latvietim ta jau uz ikkatra sola, no 1994 lidz apmeram 1992 gada, bija jaklausas plebeju okupantu skaista valodina musu pilsetu ielas … un liekas dazi seit vel uzturas … un nav pat spejusi pieaugt tikuma … !

  … Tik rupji lamaties, kaut politiski preteji vai kritiski domajoss, var tikai kada zemcilveciska butne, trolli !

 10. Ķēde ir tik stipra,cik stiprs ir tās vājākais posms!

Draugiem Facebook Twitter Google+