×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
25. janvāris, 2012
Drukāt

Āboltiņa: “Vienotība” ostu valdēs nevirzīs savus cilvēkus

Foto - LETAFoto - LETA

“Vienotība” ostu valdēs nevirzīs savus cilvēkus, trešdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes”  teica Saeimas priekšsēdētāja Solvita   Āboltiņa (“Vienotība”).

“”Vienotība” diezgan sāpīgi par to samaksāja iepriekšējā valdībā  par daudziem cilvēkiem amatos, kas izraisīja domstarpības. Šobrīd mēs netaisamies likt savus cilvēkus,” teica Āboltiņa.

Viņa uzsvēra, ka ostu valdes locekļu izvēle būs valdības jautājums. “Varu teikt, ka “Vienotības”  frakcija ministriem neļaus tādas kļūdas izdarīt, kā iepriekšējā valdībā,”  teica viņa, piebilstot, ka šis jautājums tuvākajā laikā tiks izdiskutēts frakcijā.

Viņasprāt, valdībai, kas nākusi ar jauniem uzstādījumiem, nevajadzētu piekopt tās pašas tradīcijas, kas tik ļoti simbolizēja veco valdību. Viņa arī teica, ka “Vienotība” pret savu cilvēku iecelšanu ostu valdēs iebildīs arī koalīcijā. Pagaidām neviens konkrēts cilvēks amatiem ostu valdēs nav izvirzīts, taču ir “bijušas šaubas par konkrētiem kandidātiem, kuru vāri ir minēti”. Sandras Sondores- Kukules  kandidatūru Āboltiņa komentēja izvairīgi.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Satiksmes ministrija (SM) līdz šā gada 1.jūnijam plāno sagatavot izvērtējumu par esošā ostu darbības pārraudzības modeļa efektivitāti. Atbilstoši valdības deklarācijai SM rīcības plānā iekļauts uzdevums līdz šā gada 1.jūnijam sagatavot izvērtējumu par esošā ostu darbības pārraudzības modeļa efektivitāti un priekšlikumus efektivitātes uzlabošanai, kā arī pārvaldes neatkarības un profesionalitātes stiprināšanai.

TV3 raidījums “Nekā personīga” iepriekš ziņoja – lai izskaustu korupciju un necaurredzamu lēmumu pieņemšanu, Zatlera Reformu partijas valdes locekle Sandra Sondore- Kukule  iecerējusi vērienīgu Latvijas ostu reformu. Saskaņā ar sniegto informāciju reformas mērķis ir izveidot Latvijas lielajām ostām vienotu valsts pārvaldi. Cik lielu pastāvību saglabātu ostu valdes, vēl nav nolemts, bet tām savi lēmumi būs jāsaskaņo ar Rīgu. Tas novērsīšot necaurredzamu lēmumu pieņemšanu un samazināšot neveselīgo konkurenci.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+