×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. septembris, 2012
Drukāt

Abonentiem Pierīgā prese būs agrāk


Foto - Līga VasiļūnaFoto - Līga Vasiļūna

Informācijas bagāti un interesanti ir ”Latvijas Avīze” un žurnāls ”Mājas Viesis”, ko abonēju jau vairākus gadus, un esmu nolēmis tos pasūtīt arī nākamajam gadam. Vienīgi skumdina, ka tos piegādā pavēlu. Gribētos presi saņemt agrāk – ap septiņiem, pusastoņiem rītā – pirms došanās uz darbu. 
Jānis Sauriešos

 

Paldies mūsu uzticamajiem lasītājiem, kas domā par mūsu izdevumu abonēšanu jau laikus! Varam iepriecināt mūsu klientus Pierīgas reģionā, abonēšanas centrs “Diena” (ACD) no oktobra sāks preses piegādi arī Dreiliņos, Dzidriņās, Langstiņos, Līčos, Muceniekos, Sauriešos, Sunīšos, Ulbrokā, Upeslejās, Upesciemā un Vālodzēs. Atgādinu, ka ACD apkalpo arī Vec-āķos, Vecdaugavā, Mangaļ-salā, papīrfabrikas “Jugla” teritorijā, Bolderājā, Jaunmīlgrāvī, Jaunciemā, Daugavgrīvā, Bukultos, Baltezerā, Kalngalē, Garciemā, kā arī Piņkos, Babītē, Jaunmārupē, Carnikavā un Ādažos. Tātad visi šo minēto vietu abonenti presi var saņemt jau līdz 7 rītā. Ar ACD sazinieties pa apkalpošanas tālruni 67770101 vai abonējiet internetā www.abone.lv.

Tāpat kā līdz šim arī nākamgad “Latvijas Avīzē” būs gan televīzijas, gan radio programma. Avīze iznāks no pirmdienas līdz piektdienai, programma būs ceturtdienas numurā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+