×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Abragciemā atrastajam zēnam ar veselību viss kārtībā; jāatkopjas no pārdzīvojumiem (2)

Facebook/Gints Stankevics Facebook/Gints Stankevics

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Engures novada Engures pagasta Abragciemā no kempinga teritorijas pazudušajam divus gadus vecajam zēnam veselības problēmas pēc atrašanas nav konstatējuši, aģentūrai LETA pastāstīja NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Viņa pastāstīja, ka pēc apskates mediķi bērnam redzamas veselības problēmas nav konstatējuši. Bērnu vien bija sakoduši odi.

Bukša gan norādīja, ka bērns pēc tam bijis satraukts. Zēna māte no bērna nogādāšanas slimnīcā atteikusies, lai vēl vairāk netraumētu bērnu ar atrašanos svešā vidē.

Jau ziņots, ka pirmdienas rītā ap plkst.6.20 atrasts Engures novada Engures pagasta Abragciemā no kempinga teritorijas pazudušais divus gadus vecais zēns.

Kā aģentūrai LETA apstiprināja Engures novada Pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Vancāns, bērns atrasts aptuveni piecu kilometru attālumā no pazušanas vietas un jau ir atvests pie mātes, kura viņu atpazinusi.

Valsts policijas pārstāve Ilze Jurēvica zināja teikt, ka uz bērna ķermeņa pamanāmi vien kukaiņu kodumi. Bērns atrasts Bērzciema mežā guļam sūnās dažus desmitus metru no ceļa.

Īsi pirms zēna atrašanas pāris kilometru attālumā no Abragciema kempinga Bērzciema virzienā smiltīs tika pamanīts bērna apavu pēdas nospiedums, līdz ar to meklēšanas darbi tika novirzīti uz šo rajonu.

Kā ziņots, zēns pazuda svētdienas vakarā ap plkst.19.30 Engures pagastā, kempinga “Abragciema baloži” teritorijā. Puisēns spēlējās smilšukastē kopā ar citiem bērniem, kad māte uz brīdi atstāja viņu nepieskatītu, lai nomazgātu traukus. Kad sieviete atgriezās, dēls vairs nav bijis atrodams.

Tika sākta zēna meklēšana, kurā iesaistījās plaši spēki – aptuveni 30 Valsts policijas darbinieki, 40 zemessargi, pieci Engures novada Pašvaldības policijas darbinieki, kinologs, Nacionālo bruņoto spēku helikopters un vairāki brīvprātīgie no dažādām Latvijas vietām. Tika pārmeklēts gan mežs, gan jūras krasts.
Valsts policijā apstiprināja, ka meklēšanā tika pieredzēta liela cilvēku atsaucība un tika saņemti daudzi iedzīvotāju zvani.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc la.lv uc. šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” uz klaji pretlikumīgas “dzelteno noplūžu žurnālistikas” rēķina truli parazitējošie masmēdītāji regulāri atļaujas pretlikumīgi publiskot jebkādu informāciju saistībā ar LIKUMĪGI aizsargātiem cilvēku personas datiem un pat arvien biežāk tiražē publiskajā telpā sensitīvus personas datus???
    .
    Vai šīs valsts tiesībsargājošajā sistēmā funkcionējošajām atbildīgajām amatpersonām (prokuratūras, policijas uc. tiesībsargājošo struktūru atbildīgajiem likumsargiem, kā arī “Datu valsts inspekcijas” uc. atbilstoši kompetentu valsts pārvaldes institūciju atbildīgajiem funkcionāriem) vairs nav likumīgs pienākums atbilstoši reaģēt uz šādiem tā dēvēto masu informācijas līdzekļu ikdienišķi piekoptiem rupjiem un apzinātiem likumpārkāpumiem?

  2. Atrada pie šosejas – kāpēc bērnu nepārbaudīja uz seksuālas izmantošanas faktu? Ko tad, ja kāds aiznesa no smilšu kastes, nakti parotaļājās un uz rīta pusi aizveda un nolika pie šosejas…???

Draugiem Facebook Twitter Google+