×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
16. maijs, 2014
Drukāt

Īpašs kanāls krievu valodā – absurds (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Vai Baltijas valstīs vajadzīgs neatkarīgs TV kanāls krievu valodā, ko finansētu no Eiropas Savienības naudas?

Rīdzinieks Jānis Empelis teic – nekādā gadījumā! Tā būs veltīga naudas izšķiešana. Jo baro vilku, cik gribi, tik un tā skatīsies uz mežu. Latvijā dzīvo pietiekami daudz lojālo krievu, kas prot latviešu valodu, viņi var sekot Ukrainas notikumiem Latvijas TV kanālos.

Zigurds Palejs pārliecināts – ja arī būs tāds kanāls, kas raidīs objektīvu, nesagrozītu informāciju krieviski, vai garantija, ka to skatīsies? Tie, kas ienīst Latviju, šo ziņu avotu uzskatīs par meliem, jo viņiem “patiesība nāk tikai un vienīgi no Putina”.

Tāpat domā arī Roberts Pakalns. Jau pašreizējie TV kanāli, kā TV3 un TV5, atvēl laiku arī programmām krievu valodā. “Bet to kvalitāte gan būtu jāuzlabo, piemēram, kanālā TV5. Uzskatu, ka ziņas krievu valodā tikai 30 minūtes ir par maz, noteikti vajag vairāk. Turklāt būtu jāseko, vai informācija tiek sniegta no vienas pozīcijas kā latviski, tā krieviski.”

“Tas būtu absurds, ja veidotu īpašu kanālu krievu valodā,” saka Bauskas novada iedzīvotājs Gunārs Kamerāts. “Esmu saskaitījis, ka mums ir seši kanāli, kuros var skatīties raidījumus krievu valodā. Par to pats personīgi pārliecinājos,” tā G. Kamerāts, aizrādot latviešu TV žurnālistiem, kas ziņās apgalvo, ka referendumi visur Ukrainā notikuši zem kalašņikovu stobriem un ka visi, kas ir pret Maidana Ukrainu, dēvējami par teroristiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Absurds ! Vienai ļaužu grupai- nelegāli legāliem imigrantiem – par valsts naudu veidot īpašu TV kanālu. Tad taču viņi visu atlikušo mūžu NEKAD neapgūs valsts valodu! Murgs kaut kāds! Vācijā ir gana daudz turku, bet tāda doma nevienā preses izdevumā vai privātās ļaužu sarunās nekad nav pavīdējusi. Sabiedriskās vietās turki brīvi un ļoti labi runā vāciski. Nekaitiniet latviešu tautu un nesmīdiniet ES !

  2. arii Latvijas zinjaas raada tikai to ko atljauj ASV, taatad pilnigus melus. cik nozhelojami ir cilveki, kas tam tic..

  3. Vai tas ir kads absurds Atbildēt

    Informet krievalodigo auditoriju par to kas notiek Krievija un ka no Krievijas informacija ir sagrozita pec Putina rezima vajadzibam???

Draugiem Facebook Twitter Google+