Latvijā
Politika

Abu Meri būs premjera padomnieks0

Foto: LETA

Ministru prezidentu sabiedrības integrācijas jautājumos konsultēs Abu Meri, informē premjera preses sekretārs Sandris Sabajevs.

Politiķis, ārsts Hosams Abu Meri ir apstiprināts par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa padomnieku sabiedrības integrācijas jautājumos.

H. Abu Meri ir K. Kariņa ārštata padomnieks un amata pienākumus pilda sabiedriskā kārtā, bez atalgojuma.

“Latvijā ir vairāk nekā 23 tūkstoši biedrību un nodibinājumu. Tās sniedz būtisku ieguldījumu mūsu valsts attīstībā, tādēļ ir svarīgi veidot pastāvīgu dialogu starp valdību un pilsonisko sabiedrību. Sabiedrības integrācija nozīmē ne tikai cittautiešu un mazākumtautību iekļaušanu sabiedrībā. Tā aptver arī jautājumus par cilvēkiem ar invaliditāti, senioriem, mazturīgajiem, latviešu diasporu ārzemēs un citām sabiedrības grupām – par viņu pieņemšanu un par stereotipu nojaukšanu,” pauda H.Abu Meri.

H. Abu Meri līdzdarbojies Latvijas – Libānas kultūras biedrības un Arābu kultūras centra izveidē, ir pildījis Sabiedrības integrācijas sekretariāta Mazākumtautību līdzdalības padomes locekļa pienākumus.

Saistītie raksti

Kā 12. Saeimas deputāts H. Abu Meri strādāja Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā un Sociālo un darba lietu komisijā, kā arī ir pildījis Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāra amata pienākumus.

Pašlaik H. Abu Meri ir Latvijas Nacionālo kultūras biedrību asociācijas padomes loceklis, Kultūras ministrijas Mazākumtautību konsultatīvās padomes loceklis un politiskās partijas VIENOTĪBA valdes loceklis.

LA.lv