×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
27. novembris, 2014
Drukāt

Abu Meri: varas maiņa “Vienotībā” nav gaidāma (7)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Varas maiņa “Vienotība” nav gaidāma, un arī pēc gaidāmā partijas kongresa to varētu turpināt vadīt Solvita Āboltiņa, ceturtdien Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Saeimas deputāts Hosams Abu Meri (V).

Viņš pauda, ka Āboltiņai partijā ir pietiekami liels atbalsts, un tādējādi Abu Meri neredz iemeslu, kāpēc viņa nevarētu saglabāt savu amatu.

Partijas “Vienotība” kongress plānots 6.decembrī.

Jau ziņots, ka Āboltiņa kļuva par 12.Saeimas deputāti vien tad, kad savu mandātu pirmajā parlamenta sēdē tūlīt pēc zvēresta nodošanas nolika Jānis Junkurs.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. “V” ir jāaiziet pa skuju taku! Nu kā Junkurs varēja liekulīgi zvērēt no Saeimas tribīnes, bet pēc minūtes”aizmest”tautas doto mandātu un uzticību? Mēs zinām Āboltiņai nebija kauna atkal sēdēt Saeimā, kaut darba devēji – tauta viņu izmeta, bet Dālderi nevarēja pierunāt. Ko varneši rāda sabiedrībai, vienkāršajiem cilvēkiem!? Kur paliek Zaķis? Kaunu “V”darīja Zatleram un Maizītim. Dabīgi, ka Āboltiņu nedrīkst nomest mēslainē tāpat kā kādreiz Brežņevu.

  2. Ko tu meklē Latvijā? Kur tavi bērni un ticības brāļi ? Taisīsi “islāma valsti” ieziemiešiem no iekšienes?

  3. kāda vairs varas maiņa, gaidāma “Vieno†ības” aiziešana pa skuju taku.

  4. Hasams Abu Meri ,ir brīnišķīgs cilvēks,bet,to ,ka, viņš čupojas ar naidīgiem pret Latviju…..diez vai kāds nākamās vēlēšanās balsos par viņu…

  5. bijusais aitu gans, nelatvietis ….deputats…..vai tiesam visi ir lumpeni

  6. Abu Meri, varbūt labāk savāc savu sievu un dodies atpakaļ uz savu dzimteni, nevis jaucies svešas valsts lietās.

Draugiem Facebook Twitter Google+