×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. maijs, 2015
Drukāt

“AC/DC” bundzinieks sūdzas, ka grupas biedri viņu ignorējot

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Austrāliešu smagā roka grupas “AC/DC” bundzinieks Fils Rads atklājis, ka pēc izvirzītajām apsūdzībām nāves draudu izteikšanā un narkotiku glabāšanā pārējie grupas dalībnieki no viņa izvairoties.

60 gadus vecais Rads aprīlī atzina vainu abos apsūdzības punktos. Mūziķa advokāts sacīja, ka dusmu iemesls esot bijis izgāzies soloalbums.

“Esmu sapratis, ka rīkojos nepareizi,” Rads otrdien sacīja intervijā austrāliešu telekanālam “Channel Nine”. “Tā bija kļūda. Mēs visi pieļaujam kļūdas.”

Radu apcietināja septembrī. Viņš norāda, ka kopš tā laika neesot sazinājies ar pārējiem “AC/DC” dalībniekiem.

Pagājušajā nedēļā sākās “AC/DC” koncertturneja, kurā Radu aizstāj bundzinieks Kriss Sleids. Rads sacīja, ka esot “gatavs spēlēt” un labprāt pievienotos grupai, taču neesot guvis atsaucību no pārējo dalībnieku puses.

“Viņi nav man zvanījuši. Es uzrakstīju viņiem vēstuli un centos sazināties ar Angusu, taču man neviens nav atbildējis. Esmu ļoti vīlies, bet tāda ir dzīve,” teica Rads.

Grupas dibinātājs Anguss Jangs pēc pārraides paziņoja, ka Rads esot ļoti izmainījies kopš 1975. gada, kad sāka spēlēt grupā. “Fils pats ir vainīgs pie savas situācijas,” uzskata Jangs. “Viņš ir lielisks bundzinieks, viņš mums ir ļoti palīdzējis. Tomēr šķiet, ka viņš ir palaidies. Viņš vairs nav tas Fils, ko mēs kādreiz pazinām.”

Lai arī maksimālais soda mērs par nāves draudu izteikšanu ir septiņu gadu cietumsods, advokāts Rada pārkāpumu raksturojis tikai kā dusmīgu telefona zvanu. Viņš centīsies panākt to, lai Radam netiktu piemērots cietumsods.

Rada mājā tika atrasts nepilns pusgrams metamfetamīna un 91 grams marihuānas.

Sākotnēji viņam bija uzrādīta apsūdzība slepkavības plānošanā, kas vēlāk pierādījumu trūkuma dēļ tika dzēsta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+