Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. janvāris, 2016
Drukāt

Acīgi pasažieri palīdz notvert telefona zagli

Foto - AFPFoto - AFP

Ilustratīvs attēls

Pateicoties vērīgiem sabiedriskā transporta pasažieriem, Valsts policija (VP) aizturējusi telefona zagli.

22. janvārī Rīgas reģiona Kurzemes iecirkņa policisti saņēma informāciju par mobilā telefona zādzību, kas izdarīta satiksmes autobusā. Policijas darbinieki ieradās sabiedriskā transporta pieturā Kalnciema ielā, kur aizturēja iespējamo vainīgo – 1980. gadā dzimušu vīrieti.

Aizturēt likumpārkāpēju izdevās, pateicoties vērīgiem sabiedriskā transporta pasažieriem, kuri pamanīja, ka no sievietes mēteļa kabatas tiek izvilkts mobilais telefons, un par to paziņoja policijai.

Mobilais telefons tika atdots tā īpašniecei, bet iespējamais vainīgais nogādāts policijas iecirknī.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+