×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
18. janvāris, 2017
Drukāt

Acīgs bankas darbinieks novērš noziegumu (1)

Valsts policijaValsts policija

Pateicoties bankas darbinieku profesionālai rīcībai, par mēģinājumu noņemt naudu no svešas kredītkartes aizturēts vīrietis, vēsta Valsts policija.

Ap trijiem dienā otrdien kādā Vecrīgas bankā ienāca vīrietis, kurš darbiniekam sniedza personas apliecību un uzrādīja kredītkarti ar lūgumu noņemt naudu. Bankas darbinieks pamanīja, ka fotogrāfijā uz personas apliecības redzams cits vīrietis. Par notikušo vērīgais darbinieks paziņoja bankas apsardzei, kas vīrieti aizturēja līdz brīdim, kad notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Centra iecirkņa patruļpolicisti.

Nogādājot vīrieti iecirknī, tika noskaidrots, ka viņš dzimis 1991. gadā un iepriekš nav sodīts. Likumsargi pārbaudīja, ka 15. janvārī par maka pazaudēšanu, kurā atradās minētā personas apliecība, kredītkarte un autovadītāja apliecība, ir saņemts iesniegums no īpašnieka. Aizturētais vīrietis policijai atzina, ka nozaudēto maku ar dokumentiem atradis un viņam radusies ideja šādā veidā iegūt naudu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par krāpšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Svešu mantu, it īpaši dokumentu, atrašanas gadījumā par to nekavējoties jāziņo policijai vai arī jāatnes uz tuvāko iecirkni.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ja ja nesiet tik atrasto naudu uz menteni ista vieta sakaliem nagos

Draugiem Facebook Twitter Google+