Mobilā versija
+0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
18. augusts, 2016
Drukāt

Aculieciniece: Kara pēdējās dienās Hitlera bunkurs slīka alkoholā (3)

Hitlers

Trešā reiha propagandas ministra sekretāre, 105 gadus vecā Brunhilda Pomzele dalījusies sensacionālās atmiņās par pēdējām dienām Ādolfa Hitlera bunkurā, raksta “Daily Express”.

Intervijā Pomzele pastāstījusi, ka pēdējās kara dienās – pēc Hitlera dzimšanas dienas 20. aprīlī – darbiniekiem dots rīkojums uz bunkuru piegādāt lielus daudzumus alkohola, lai tajā esošie varētu saglabāt nejūtīgumu.

Tāpat darbiniekiem likts sagriezt gabalos baltos maisus, kuros glabājās pārtika, un no tiem uzšūt baltos karogus.

30. aprīlī Pomzele uzzinājusi par Hitlera un Evas Braunas, bet 1. maijā – par Gēbelsa ģimenes pašnāvību.

Pomzele pauda, ka mūsdienās neviens tam neticot, bet viņi tiešām neko neesot zinājuši, jo “viss tika rūpīgi noslepenots”.

“Kad propagandas ministrija man piedāvāja darbu pie Gēbelsa, es nevarēju pateikt “nē”. Tā bija pavēle,” pauda Pomzele.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kad kļuva skaidrs, ka krievi neņem vērā baltos karogus, atlika vien darīt sev galu.

  2. vienmēr var uzrakstīt atlūgumu Atbildēt

    Pat šāvēju komandās nevienu ar varu neturēja. Kas negribēja tur dienēt, tie rakstīja komandieriem lūgumu nosūtīt viņus uz citu dienesta vietu. Tādus lūgumus ņēma vērā un izpildīja.

  3. Vienmēr ir iespēja pateikt – NĒ!

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+