×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
5. aprīlis, 2018
Drukāt

Aculieciniece: notriekto sejas redzu sapnī (9)

Ekrānuzņēmums no skaties.lvEkrānuzņēmums no skaties.lv

Notriekto sejas es redzu sapnī, tā par savu pieredzi raidījumam “Degpunktā” stāsta rīdziniece, kas ikdienā pa logu redz gājēju pāreju Daugavgrīvas ielā.

Ļoti smaga pāreja, ko grūti šķērsot droši, stāsta vietējie.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Braucu 15x mēnesī turpu šurpu pa Daugavgrīvas ielu, avārijas gan redzējusi neesmu, bet jā, pāreja galīgi nevietā, iesaku pārvietot vienu no Saharova ielas luksaforiem uz turieni, bet pareizi jau puisis no video arī teica, kad no rītiem tiec ārā no sastrēguma kas nāk no Bolderājas puses tad jau protams neviens vairs negrib apstāties.

  2. Laikam jautājums bija par to kāpēc tā siviete kura notrieca otru joprojām ir pie stūres.

  3. Jā es piekrītu tam,ka ir bezatbildigi autovadītāji. Bet gājējam ir jāparliecinās ,vai autovadītājs apstāsies,nevis stūrgalvīgi iet pāri,jo lūk viņam ir tiesības,un ir vēl gājējas,kas ar bērna ratiņiem iet pāri drošsirdīgi. kam tas vajadzīgs,varbūt ,ka atas autovadītājs ir reibuma stāvoklī un neredz neko. Es labāk palaižu to ,kas ātri nesas un tad eju.

  4. Latvijā ir ļoti bezatbildīgi autovadītāji,sodi par maziem.Visās pārejās ir jāskatās,lai tev kāds neuzbrauktu,pat tur kur ir luksofori.

    • Diemžēl Latvijā ir tikpat daudz bezatbildīgi kājāmgājēji, velosipēdisti un motociklu vadītāji. gan vieni, gan otri, gan trešie mēdz rīkoties absolūti vīzdegunīgi, neņemot vērā tos pašus noteikumus, kurus ar lielu pārākuma apziņu nelaimē piekarina “briesmīgajiem” šoferiem. Diemžēl cilvēku neuzmanība, nolaidība un pārgalvība pļauj briesmīgus augļus visās šīs frontes pusēs. Neviens jau speciāli nebrauc otram virsū(ja vien nav džihādists) kā arī nemetas(ja vien nav nolēmis sev galu padarīt)zem riteņiem. Būsim ikdienā viens pret otru iecietīgāki- izdzēstai dzīvībai jau ir vienalga, kurš pēc tam ar lielākām tiesībām var savas apsūdzības izvirzīt.

      • Latvija diemzel ir bezatbildiga tieslietu sistema jeb ta sauktas “telefona tiesibas”. Valsts ir neliela, visi visus pazist, kam pazisanos ir vairak – tas ari izspruk no soda. Nav soda neatvairamibas principa.

  5. Latvijā ir ļoti bezatbildīgi autovadītāji,sodi par maziem.Visās pārejās ir jāskatās,lai tev kāds neuzbrauktu,pat tur kur ir luksofori.

Draugiem Facebook Twitter Google+