×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

Aculieciniece: Signalizācija nostrādāja savlaicīgi, bet veikals turpināja darbu (4)

LETALETA

Skats no augšas uz lielveikala "Maxima" drupām Zolitūdes mikrorajonā, Priedaines ielā, kur iebrucis lielveikala jumts, notiek drupās aprakto cilvēku glābšanas darbi.

Apmēram stundu pirms Zolitūdē iebruka tirdzniecības centra “Maxima” jumts sāka darboties ārkārtas signalizācija, un skaļrunī atskanēja aicinājums cilvēkiem pamest telpas, LTV1 izteikusies veikala “Narvesen” darbiniece Jūlija Satohodinova.

“Signalizācija turpināja darboties 10 līdz 15 minūtes. Es pati personīgi aizgāju pajautāt pie apsardzes, kas par vainu, vai var iet atpakaļ strādāt. Tie, kuri izgāja, tie izgāja. Bet pēc tam nebija tā, ka aiztaisīja ciet durvis un nelaida iekšā. Pircēji turpināja iet iekšā, ārā,” stāstīja sieviete.

Apsargs viņu mierinājis, ka viss esot kārtībā, varot iet atpakaļ strādāt – esot nostrādājusi trauksmes poga, ko nav varējuši atslēgt, tāpēc izsaukts meistars. Līdzīga situācija ar signalizāciju esot bijusi jau pirms divām nedēļām.

Pēc tam atskanējis sprādzienam līdzīgs troksnis, un “viss gruvis virsū”, LTV1 žurnālistei atklājusi aculieciniece.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ??!>UŠAKOVAM jāatkāpjas Atbildēt

    Ušakova vietā Ameriku??

  2. Iemeslus,kāpēc nostrādāja signalizācija,ir jāmeklē TIKAI pēc cilvēku evakuācijas!

  3. Nolaidības upuri. Ja signalizācija nostrādā,tad ir jāreaģē. Tas nozīmē, ka problēmas bija sākušās jau pirms divām nedēļām. Un neaizmirstiet, ka šādi Maxima šķūņi sabūvēti un apdraud arī citās vietās.

  4. Ušakovam JĀATKĀPJAS! Atbildēt

    Mēs zinām cilvēka vārdu, kurš atbildīgs par Rīgas būvvaldi un Traģēdiju. Biedrs UŠAKOVS. Viņam jāatkāpjas!

Draugiem Facebook Twitter Google+