Latvijā
Sabiedrība

Aculieciniece: sprādzienu dzirdējām – blīkšķis bija trakāks nekā artilērijas rībieni 0

Foto – LETA

Mājas, kurai braucu garām teju katru dienu, vairs nav, portālam “la.lv” raksta aculieciniece Linda Dombrovska pēc ceturtdienas vakara traģēdijas Saulkrastu novadā, kad sprādzienā sagruva māja un bojā gāja pieci cilvēki. Lindas māja atrodas 3 km attālumā.

“Tas ir prātam neaptverami! Es nezinu, kas tie bija par cilvēkiem, kas tur dzīvoja, bet tam nav nozīmes – tas, kas notika ar šo ģimeni, ir vienkārši vājprāts. No mājas, kurai regulāri braucu garām, palikusi tikai gruvešu kaudze!

Dzīvoju apmēram trīs kilometrus no traģēdijas vietas. Vakar vakarā sprādzienu dzirdējām – blīkšķis bija trakāks nekā NATO artilērijas rībieni netālu esošajā Ādažu poligonā. Suņi pielēca kājās un sāka riet. Nodomāju, ka armijai piegādāti jauni lādiņi, bet sapratu, ka troksnis nāca no citas puses, ne no poligona. To, ka notikusi traģēdija, uzzināju tikai no rīta ziņās.

Māja vienmēr pievērsa uzmanību ar to, ka jau gadiem tās pagalmā stāvēja zaļš dinozaurs. Tas vienmēr likās amizanti. Pirms dažiem gadiem kādi jaunieši jokojoties dinozauru pa nakti bija nozaguši un uzlikuši uz netālu esošās autobusa pieturas nojumes jumta. Toreiz tas likās ļoti smieklīgi. Tagad zaļais dinozaurs ir vienīgais, kas briesmīgajā postažā stāsta par tiem, kas mājā dzīvojuši.”

Saistītie raksti
LA.lv