×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Aculiecinieks par piedzīvoto atrakciju parkā: Meitene svelmē katapultas gumijā karājās 40 minūtes (7)

Aculiecinieka foto no "Facebook"Aculiecinieka foto no "Facebook"

Ventspils atrakciju parkā meitene katapultas gumijā apmēram piecu metru augstumā karājusies apmēram 40 minūtes pirms atbraukuši ugunsdzēsēji, sociālajā tīklā “Facebook” raksta notikuma aculiecinieks Pēteris Krieviņš.

“Meitene uzkārās un 40 minūtes karājā gaisā saulē 30 grādos. Operatīvais transports netika saukts 20 minūtes. Bravo Ventspils! Paldies VUGD par meitenes nocelšanu. Pirmo reizi redzu, ka uzņēmēji cenšas noklusēt šādu gadījumu. Cienītā parka darbiniece, kas skraidīja un visiem neļāva fotogrāfēt, Jums vajadzēja tajā brīdī censties uzmest slapju dvieli un ūdeni, jo viņai tas bija ļoti nepieciešms,” sašutis ir aculiecinieks.

Kā aģentūrai LETA skaidroja olimpiskā centra “Ventspils” Sporta un mārketinga daļas vadītāja Daiga Dūma, katapultas gandrīz astoņu gadu darbības laikā šāda situācija gadījās pirmo reizi un tā operatīvi tikusi atrisināta. “Atbildīgās amatpersonas ir pievērsušas pastiprinātu uzmanību šim gadījumam, un darbinieku rīcība notikuma laikā tiek rūpīgi analizēta,” norādīja Dūma.

Viņa skaidroja, ka visas Piedzīvojumu parka atrakcijas, tai skaitā arī katapulta, ir sertificētas un katras sezonas sākumā neatkarīgs tehnisko ekspertīžu speciālists tām veic ikgadējo pārbaudi. Savukārt katru rītu atrakciju tehnisko stāvokli pārbauda maiņas vecākais, un Piedzīvojumu parka darbinieki ir instruēti par darba drošību, piebilda centra pārstāve.

“Minētajā gadījumā Piedzīvojumu parka darbinieki rīkojās nekavējoties un starpgadījums tika novērsts iespējami īsā laikā. Tika izsaukts glābšanas dienests, lai apmeklētāju noceltu no katapultas un izsaukti mediķi, kurš konstatēja, ka meitenes veselības stāvoklim briesmas nedraud. Piedzīvojumu parka administrācija vēlreiz atvainojas apmeklētājai un viņas vecākiem par nepatīkamo atgadījumu, kā arī vienosies par kompensācijas veidiem no uzņēmuma puses,” teica Dūma.

Olimpiskā centra pārstāve arī norādīja, ka Piedzīvojumu parka darbinieces paustais lūgums nefotografēt meiteni, kura atradās katapultā, nav saistāms ar vēlmi slēpt informāciju, bet gan ar katras personas tiesībām uz privātumu. “Ir zināmas ētikas normas, un ne katrs cilvēks vēlas, lai viņa fotogrāfija, turklāt šādā situācijā, nonāktu publiskajā telpā,” skaidro Dūma.

Jau vēstīts, ka Ventspilī pagājušā sestdienā ugunsdzēsēji atbrīvojuši pusaudzi, kura atrakciju parkā karājusies katapultas gumijā apmēram piecu metru augstumā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

16 gadus vecā meitene pēc atbrīvošanas nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Tā 16-gadīgā meitene laikam pati vēlējās tās 40 min tur karāties un …sauļoties! Vismaz sporta centra ielikteņi tā te šļupst, ka acumirklī steigušies palīgā… Laikam tik tie VUGD veči nav izturējuši un pēc 40 min iejaukušies pa vidu un beigu galos to nespēkā ļimstošo meiteni nocēluši …

 2. Atrakciju rīkotāji spēcīgi profesionāļi, ka nav pat līnes, ko pārmest un novilkt lejā. 5 m tak elementārs augstums, tas ir piecu minūšu darbs. Tur jābūt izcilam idiotam, lai netiktu galā.

 3. tā jau var mumificēties

 4. Riebjas ventiš s.centra idioti! Atbildēt

  “Minētajā gadījumā Piedzīvojumu parka darbinieki rīkojās nekavējoties un starpgadījums tika novērsts iespējami īsā laikā. Tika izsaukts glābšanas dienests, lai apmeklētāju noceltu no katapultas un izsaukti mediķi, kurš konstatēja, ka meitenes veselības stāvoklim briesmas nedraud.
  ————————————-
  Visos caurmos izdrāztā Dūma, TRULI muldēt vajadzētu ar mēru! Ja esi tik STULBA, kāpēc domā, ka arī citi ir tikpat stulbi? ACULIECINIEKI skaidri un gaiši redzēja, meitene vismaz 40 min karājās BEZ jebkādas palīdzības tikai 1 govs bizoja gaudojot, lai cilvēki nefotografē un nefilmē…

 5. Bet ja es tur būtu, es ar negribētu, ka mani fotografē un liek visādos tīklos!

 6. labi,ka nocēla tai pašā dienā-jo
  tas jau notika
  pilsētā ar rītdienu

 7. šamējā nekad vairs nelīdīs apšaubāmas konstrukcijas karātavās !

Draugiem Facebook Twitter Google+