Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
13. oktobris, 2014
Drukāt

Aculiecinieks Smiltenē palīdz aizturēt “mētelīša virinātāju”

Ilustrācija - ShutterstockIlustrācija - Shutterstock

Ar kāda aculiecinieka palīdzību Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes darbinieki pagājušajās brīvdienās Smiltenē aizturējuši kādu 1966. gadā dzimušu Smiltenes novada iedzīvotāju, kurš publiski atkailinājies un izrādījis savus dzimumorgānus divām pusaudzēm.

Policijā klāsta, ka sestdien, 11.oktobrī, pēc plkst. 15 policiju vīrieša nelikumīgajām darbībām informējis kāds aculiecinieks, kurš nebija vienaldzīgs un iesaistījās likumpārkāpuma novēršanā – lai netiklo darbību veicējs neaizmuktu, vīrietis viņu aizturēja un izsauca policiju.

Aizturētais ir kāds 1966.gadā dzimis Smiltenes novada iedzīvotājs, kurš par šādiem likumpārkāpumiem līdz šim nebija nonācis policijas redzeslokā. Taču policijai ir pamatotas aizdomas, ka līdzīgas darbības ir veiktas, taču iedzīvotāji policijai par to nav ziņojuši.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma panta ar sešpadsmit gadu vecumu nesasniegušas personas pavešanu netiklībā – par seksuāla rakstura darbības izdarīšanu bez fiziskas saskares ar cietušā ķermeni nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi.

Par šo pārkāpumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Policija izsaka pateicību notikušā aculieciniekam par iesaistīšanos likumpārkāpuma novēršanā, informācijas nodošanu un pārkāpēja aizturēšanu līdz policijas ierašanās brīdim.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+