Mobilā versija
+21.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
6. janvāris, 2017
Drukāt

Ādažos izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Ugunsgrēks Matrožu ielā

Foto - LETA

Šorīt Ādažos izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izaukums saņemts plkst.5.10. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg pusotra stāva dzīvojamā māja ar koka jumtu apmēram 200m2 platībā.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās četri cilvēki.

Plkst. 8.00 ugunsdzēsēji glābēji vēl turpināja šī paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka lokalizācijas un likvidācijas darbus.

Savukārt vakar plkst.17.06 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Stabu ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēkas piektā stāva dzīvoklis dega ar atklātu liesmu.

Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas izglāba trīs cilvēkus, kuri bija saindējušies ar degšanas produktiem un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Līdztekus no ēkas tika evakuēti vēl pieci cilvēki.

Kopumā ugunsgrēkā dega dzīvokļa gaitenis, virtuve un istaba 20m2 platībā. Plkst.19.24 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz vairāk kā 20 izsaukumiem saistībā ar dzīvojamo ēku dūmvados degošiem sodrējiem. Lai izvairītos no iespējamās ugunsnelaimes, VUGD aicina iedzīvotājus rūpīgi pārbaudīt vai mājas krāšņu un pavardu dūmkanāli ir iztīrīti un, ja nepieciešams, nodrošināt to iztīrīšanu no sodrējiem. Līdztekus, pieturoties aukstam laikam, aicinām iedzīvotājus nepārkurināt krāsnis un uzmanīgi apieties ar elektriskajām sildierīcēm.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+