Laukos
Bizness

“Ādažu čipsiem” rekords – teju 600 tonnas saražotu čipsu vienā mēnesī 0

Publicitātes foto

Konditorejas un uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” šā gada maijā “Ādažu čipsi” ražotnē saražojis par 19% vairāk produkcijas nekā tieši pirms gada, sasniedzot 598 tonnas, kas ir lielākais čipsu un sāļo uzkodu ražošanas apjoms mēnesī kopš ražotnes dibināšanas 1979.gadā. Šāds ražošanas apjoma pieaugums galvenokārt ir saistīts ar sāļo uzkodu un kartupeļu čipsu pieprasījuma pieaugumu Latvijā un eksporta tirgos, kā arī veiktajām investīcijām tehnoloģiskajos uzlabojumos.

“Maijs ražotnē vēsturiski ir bijis ražīgākais mēnesis, jo tieši tad sākas piknika sezona un pieaug čipsu patēriņš. Gan Latvijā, gan ārvalstīs “mūsu uzkodas un kartupeļu čipsi kļūst arvien iecienītāki, pateicoties nemainīgi augstajai produktu kvalitātei un mūsdienīgajam, daudzveidīgajam produktu klāstam,” uzsver “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Viņa arī sacīja, ka patlaban patērētāju iecienītākie produkti ir krējuma un sīpolu čipsi, siera bumbas un vafeļčipsi. Savukārt uzņēmuma produkcija ar zīmolu “Taffel” tiek eksportēta uz Baltijas valstīm, Skandināviju, ASV, Krieviju, Lielbritāniju, Gruziju, Kazahstānu un Azerbaidžānu.

Kā ziņots iepriekš, 2016. gadā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ieguldīja “Ādažu čipsi” ražošanas procesos, investējot 320 000 eiro kartupeļu pirmapstrādes līnijā, 60 000 eiro čipsu ražošanā, lai sāktu jauna veida vafeļčipsu izgatavošanu un virzīšanu tirgū, kā arī septembrī piedāvāja absolūtu jaunumu Latvijas tirgū – pilngraudu kraukšķus.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv šādus produktu zīmolus: “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Old Town bakery”, “Ādažu Čipsi”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.

“Orkla” ir Oslo Fondu biržā kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. No 2015.gada 31.decembra “Orkla” grupā strādā 14670 darbinieku. “Orkla” apgrozījums 2015.gadā bija 3,6 miljardi eiro.

LA.lv