Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
8. februāris, 2016
Drukāt

Ādažu iedzīvotāji ziņo par rozā ūdens nokrāsu Vējupītē

LETA/AFPLETA/AFP

Ādažu iedzīvotāji Valsts vides dienestam (VVD) ziņojuši par rozā ūdens nokrāsu Vējupītē, aģentūru LETA informēja VVD pārstāve Jūlija Ņikitina.

VVD Lielrīgas reģionālā vides pārvalde šodien saņēmusi Ādažu iedzīvotāja ziņu par iespējamu ūdens piesārņojumu vietējā Vējupītē. Upē ūdens netālu no pašvaldības centra ir iekrāsojies rozā krāsā.

Uz norādīto vietu devušies arī inspektori, kuri noņēmuši ūdens paraugus un nodevuši laboratorijas speciālistiem, kas noteiks piesārņojuma sastāvu. Rezultāti būšot zināmi pēc vairākām dienām.

Lai paātrinātu piesārņojuma avotu noskaidrošanu, VVD aicina iedzīvotājus ziņot, ja viņu rīcībā ir kāda informācija par piesārņojuma izcelsmi.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (14)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+