×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
10. jūnijs, 2015
Drukāt

Ādažu militārajā bāzē aiztur divus Krievijas pilsoņus ar skrejlapām un Krievijas karogu (17)

Foto - LETA/RIA NovostiFoto - LETA/RIA Novosti

Ādažu militārajā bāzē šodien nelikumīgi iekļuvuši divi Krievijas pilsoņi, kuri aizturēti un pie kuriem atrasts Krievijas karogs un skrejlapas angļu valodā, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrija.

Šodien ap plkst.11.40 Ādažu bāzes apsardze, kuru nodrošina Zemessardzes personālsastāvs, aizturēja divas personas, kuras uz neilgu laiku bija nesakcionēti iekļuvušas bāzes teritorijā.

Personas aizturētas ierindas laukumā netālu no vietas, kur tās ar kāpņu palīdzību bija pārlekušas bāzes žogam, lai nesakcionēti iekļūtu bāzes teritorijā. Pie viņiem atrasts miniatūrs Krievijas karogs un skrejlapas angļu valodā. Bāzē šīs personas paspējušas uzkavēties neilgu laiku, tāpēc neesot paspējušas izplatīt skrejlapas savu nolūku īstenošanai.

Aizturētās personas nodotas tiesībsargājošo iestāžu rīcībā. Bruņotie spēki skaidro notikušā apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. KARDINĀLI JĀMAINA LIKUMI, KAS NEATĻAUJ JEBKURAM MĒRGLIM IET KUR ACIS RĀDA!!! KĀ ŠIE .. TUR VISPĀR IEKĻUVA? JA VIŅUS NESODĪS PĒC VISBARGĀKAJIEM LATVIJAS LIKUMIEM PAR DIVERSIJU UN SPIEGOŠANU PRET LATVIJAS VALSTI TAG LAI IET PUPĀS MŪSU VALDĪBA UN ARĪ SAEIMA, KURA LIKUMUS REGULĒ KATRU DIENU LĪDZ PAKĀPEI, KAD TIEM NAV NEKĀDAS JĒGAS!?!!!! JA IGAUNIJAS DP DARBINIEKU BURTISKI NOZAGA DARBA VIETĀ UN SODA SAZIN PĒC KĀDIEM KRIEVIJAS LIKUMIEM, TAD ŠEIT VISPĀR NAV RUNAS NE PAR KO CITU, KĀ VIENĪGI PAR IELAUŠANOS!!! SODĪT ĻOTI BARGI, LAI NELIEN, KUR VIŅUS NESAUC UN NEŅIRGĀJAS PAR LATVIJU, NEKAUŅAS!!! ADVOKĀTIEM NAV JĀAIZSTĀV APZINĀTI LIKUMPĀRKĀPĒJI!!? DOMĀJU, KA ŠĪ LIETA BŪS LOJALITĀTES PĀRBAUDE DP VARĒŠANAI…

 2. Vējoni,kur tava bravūra,solot nošaut zaļos cilvēciņus?Nu redzi,viņi ir klāt,bet izrādās,ka jūs esat tik mīksti,ka nevar pat notiesāt par spiegōšanu vai ko tamlīdzīgu.Par kaut kādu protesta akcuju-tā ir spiegu muldēšana.Sodi par netīšu iekļūšanu militāru objektu teritorijā attiecas uz Latvijas pilsoņiem-sēņotājiem.Ja nebūs bargs sods ,šādu citvalstu pilsoņu(zaļo) parādīsies arvien vairāk.Tad būs par vēlu.Lindermanis jau līksmo par drošības dienestu.impotenci.

 3. Mums tak krievu valoda un skolas ir kungi(biedri)novērtējuši augstāk nekā Latviešus savā zēmē.
  Viss ir sagrauts izlaupīts,likumi ir tādi,lai brīvi varētu ņirgāties par Latviju un latviešiem.

 4. Pagājušā gadā no Igaunijas teritorijas tās pierobežā tika sagūstīts , nolaupīts un aiznests uz krieviju igauņu virsnieks ,kas tiek apsūdzēts spiegošanā pret krieviju.Igaunis pašlaik tiek turēts cietumā un pratināts. Igauņi un viņu NATO sabiedrotie par šo krievijas provokāciju vārgi protestē.

 5. Rašism lien, kad reiz tam iedos pa zobiem…

 6. Izskatās, ka drīz kāds arī uz NBS štāba mītnes tā nejauši garāmejot var uzspraust Krievijas karogu.

 7. kur reglaments sargiem – šaut un tad skatīties? Ko kara minitrs? Ko bāzes komendants? Ko apsardzes priekšnieks? Tuk… tuk…

 8. musu varonigā armija pat savu bāzi nosargāt nespēj. turklāt vai tad skrejlapas nevar izplatīt? man te pa ielu ejot katru dienu desmitiem dažādu lapiņu iedod. viņi ar varbut reklāmas izplatitāji

 9. Krievijas pilsoņi Latvijā var uzturēties tikai uz uzturēšanās atļaujas vai derīgas ieceļošanas vīzas pamata. Saņemot jebkuru no šiem dokumentiem viņi ir pakļauti īpaša likuma par ārvalstu pilsoņu uzturēšanās Latvijas valsts teritorijā obligātiem noteikumiem, pārkāpjot kurus viņiem tiek anulētas uzturēšanās atļaujas jeb vīzas un viņi tiek izraidīti no valsts. Notikumā Ādažu militārās bāzes minētie Krievijas pilsoņi ir apzināti veikuši īpaši smagu noziegumu pret mūsu valsti – agresīvu darbu pret Latvijas militāru bāzi ar politiskiem mērķiem kaimiņvalsts interesēs. Tie jau ir tie “zaļie vīriņi”, ar kādu rokām un ieročiem Krievija veic agresiju pret Ukrainu. Viņi ir pelnījuši attiecīgu sodu, atbilstoši Latvijas likumiem.

  • tukši apgalvojumi. Atbildēt

   nu izraidit jau izraidīs bet nozieguma sastāvu nu nekādi nespēs piešūt, tur pat lidz administrativajam sodam īsti nevelk. nu apmaldij”as 2 reklāmas izplatitāji, skatā žogs, nu jālien pāri varbut otrā pisē palidzes. karogu un skrejlapas jau tik pie viņiem atradaneskraidija karogu vicinot un skrejlapas nedalija:) nepatikami protams ka mums armija pat savu bāzi nespēj nosargāt, bet dotas fakts der vairāk kā kauna traips armijai neviss kā kriminālziņa par krievijas pilsoņiem

  • Tu kaut ko jauci, Tā ir normālās valstīs. Pie mums pilns ar krievijas pilsoņie ar latvijas nepilsoņu pasēm.

 10. Kāpēc zemessargi nenošāva šos diversantus un “zaļos cilvēciņus”? Kurš tur iepriekš bazūnēja, ka zaļos cilvēciņus apšaus – laikam Pabrīķis?

 11. Jāatrod attiecīgs pants atbilstoši kā to darītu Krievija(spiegošana,terorisms utt)un gadi 15 cietumā.

 12. Kas notiktu, ja Krievijas militārajā bāzē ar līdzīgu nolūku iekļūtu Latvijas pilsoņi? Vispār, ja tik vienkārši sētai var pāri tikt, tad pāris desmiti “spečuki” tādu bāzi var vienkārši izslēgt no karošanas!

 13. gaidam, kad krievijas pilsoņi “nelikumīgi iekļūs” Saeimā …

Draugiem Facebook Twitter Google+