Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Ādažu novada dome izķepurojusies

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Finanšu ministre Dana Reizniece Ozola

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola parakstījusi rīkojumu par Ādažu novada pašvaldībai 2010. gadā noteiktās finanšu stabilizācijas izbeigšanu, informē Finanšu ministrijā (FM).

Pašvaldības finanšu stāvoklis esot stabils, nepastāv neviena no likumā “Par pašvaldību finanšu stabilizēšanu un pašvaldību finansiālās darbības uzraudzību” minētajām pazīmēm – augsts uzņemto saistību apmērs pret pamatbudžeta ieņēmumiem, nodokļu parādu esamība vai kavēti maksājumi par aizņēmumiem. FM uzsver, ka pašvaldība ir sekmīgi izpildījusi visus stabilizācijas projektā noteiktos uzdevumus. Ādažu novada pašvaldībai 2010. gadā noteiktās finanšu stabilizācijas izbeigšana nozīmē, ka beidzas īpašais uzraudzības statuss. Tāpat darbu pārtrauc stabilizācijas uzraugs, kas saskaņoja visus līgumus virs 1420 eiro un akceptēja visus pašvaldības maksājumus. Turpmāk paši pašvaldības deputāti pieņems lēmumus, kas attiecas uz publiskajām finansēm.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+