×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. augusts, 2013
Drukāt

Ādažu poligonā kaujas šaušanas nodarbībās izcēlies liels ugunsgrēks

LETALETA

Ādažu poligonā kaujas šaušanas nodarbību laikā izcēlies ugunsgrēks, apstiprināja Aizsardzības ministrijas (AM) pārstāve Sandra Brāle.

 

Viņa informēja, ka negadījumā neviens nav cietis.

Pēc sākotnējām aplēsēm, pašlaik ir izdegusi platība 10 hektāru apmērā, galvenokārt sausie virsāji, stāsta armijas pārstāvis Normunds Stafeckis. Uguns vēl neesot pilnībā lokalizēta.

Sākotnēji agrākā pēcpusdienā armijas pārstāvji ziņoja, ka ugunsgrēks izcēlies trīs hektāru apmērā sektorā B6 un B7 nodarbību laikā, šaujot ar ložmetēju “Browning”. Tā lokalizēšanā nekavējoši iesaistījās dežurējošā ugunsdzēsēju ekipāža.

Uz negadījuma vietu tika izsaukts arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), jo armijas ugunsdzēsēju ekipāža saviem spēkiem nespēja ugunsgrēku lokalizēt. Izsaukti arī Valsts meža dienesta speciālisti.

Ādažu poligona teritorijā uguns izplatījusies virsājos un nav bažu, ka uguns liesmas varētu pārsviesties uz iedzīvotāju ēkām, norādīja Brāle.

AM pārstāve uzsver, ka kaujas šaušanas laikā, kad mežos noteikts ugunsnedrošais periods, drošības noteikumi paredz, ka notikuma vietā dežūrē ugunsdzēsēju ekipāža. Uguns izplatījusies, ņemot vērā sausumu un vēju.

Ādažu poligonā ieradušās divas VUGD brigādes, kā arī divas Valsts meža dienesta brigādes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+