×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Adele iegūst kompensāciju lietā par dēla paparaci fotogrāfijām

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Adele ieguvusi kompensāciju, kuras apmērs rakstāms ar pieciem cipariem, tiesas lietā par viņas divgadīgā dēla fotografēšanu presei un privātuma pārkāpšanu.

Adele un viņas partneris Saimons Koneckis ierosināja lietu pret foto aģentūru “Corbis Images UK Limited”.

Aģentūrai jāsamaksā kompensācija un jāsedz prasītāju juridiskie izdevumi, kā arī tā vairs nedrīkst izmantot attēlus, nolēmusi tiesa.

Fotogrāfijas, kurās Adele redzama ar divus gadus veco dēlu Andželo, tika uzņemtas pagājušā gada jūnijā un novembrī. Tās no “Corbis Images UK Limited” iegādājās britu mediji.

“[Adeli] no sirds skumdina tas, ka par spīti ģimenes iebildumiem tika fotografēti un visā pasaulē izplatīti attēli ar svarīgākajiem brīžiem viņa dzīvē, pirmo ģimenes kopīgo došanos atpūsties un pirmo bērnudārza apmeklējumu,” teica Adeles advokāte Dženija Afija. “Attēli tika uzņemti privātos atpūtas brīžos, kas nekādā veidā nav saistīti ar profesionālo darbību vai publiskiem pasākumiem. Tika pārkāptas manas klientes tiesības uz privātumu.”

Viņa piebilda, ka vecāki “turpinās darīt visu, kas viņu spēkos, lai pasargātu Andželo tiesības”.

“Viņi arī turpinās atbalstīt likumprojektus, kas skar paparaci un bērnus,” norāda advokāte. “Adele palīdzēja apmaksāt veiksmīgu kampaņu Kalifornijā, kuras iznākums bija stingrāku likumu pieņemšana.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+