×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
15. jūnijs, 2017
Drukāt

Āderes: kas par tām jāzina, kā noteikt paša spēkiem (3)

1. Pierādījums smalkās matērijas esamībai

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
FAKTI

Augstceltnēs gruntsūdens āderu starojums sāk samazināties, tikai sākot no 8. stāva, avotu zonu kaitīgā iedarbība beidzas 32. stāvā, bet lūzums iet cauri jebkuram debesskrāpim.

Bieži vien miega kvalitāti vairāk ietekmē gultas atrašanās vieta, nevis matracis vai nomierinoša tēja. Tieši tāpat ar datorgaldu vai atpūtas stūrīti – viss izkārtots atbilstoši ergonomikas prasībām, taču uzturēties tur smagi. Iespējams, tādās reizēs diskomfortu izraisījušas āderes.
Jau daudzus gadus ar āderu izpēti nodarbojas Latvijas Rīkstnieku un zintnieku brālība, kuras prezidents ir Jānis Neibergs jeb dziednieks Totis. Viņa atzinumi dažbrīd gan apgāž līdzšinējos priekšstatus par āderēm, rīkstniecību un šķietamu speciālistu morālajām tiesībām šajā jomā darboties. Taču Totis uzskata: katra diena nāk ar informāciju, kas atsedz aizvien jaunas šķautnes arī līdz šim neizzinātajā.

Rīkstniecības oficiālā nolieguma laiki jau aiz muguras, tomēr joma, ko dēvē gan par radiostēziju, gan biolokāciju, gan vienkārši par rīkstniecību, zinātnisko institūciju akceptu joprojām nav izpelnījusies.

Pētījumi šajā virzienā gan notikuši vienmēr. Līdz šim āderu starojums tika skaidrots ar elektrostatiskā lauka izpausmēm. Totis spriež, ka mūsdienu zinātne šajā fenomenā ļauj atskārst vēl smalkākas daļiņas, kas spēj izmainīt matērijas blīvumu; viņš to saista ar Higsa bozonu eksistenci. Ar nosaukumi eoni tie esot bijuši pazīstami jau senajiem grieķiem.

“To var teikt droši – starojums, ko rada āderes, ir pierādījums smalkās matērijas eksistencei,” apgalvo zintnieks.

 1. Pierādījums smalkās matērijas esamībai
 2. Kaitīgums – mazliet pārspīlēts
 3. Uzmanību – tektoniskais lūzums un avotu zona!
 4. Radošajiem patīk hartmanis
 5. Dievišķā uguns – dāvana cilvēcei
 6. Kā runāt ar āderēm, kodus nezinot
 7. Kā izvairīties no āderu starojuma?

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. lielākā cilvēku daļa neko nejūt, tāpēc pati mainu to virzienus….

 2. Par āderēm jāzina – tas viss ir slima suņa murgi !
  Pierādījums – jūrnieki gadiem atrodas virs ūdeņiem … un, neviens, ne reizi no tā nav nomiris.
  No alkohola gan…

  • Tās ir dažādas lietas.Lielais ūdens plašums un konkrēts zemas laukā starojums,kas var būt izteikts ar ūdens āderes līdzdalību vai bez tās.Tas ir magnētisko svārstību starojums.Lai novērstu šo starojumu ir jārada šim starojumam pretpols.Ja tas nak no zemes ar pozitīvu lādiņu,tad pret viņu ir janovirza pretējā darbības pols.

Draugiem Facebook Twitter Google+