Ekonomika
Bizness

“adidas Baltics” palielina ieņēmumus0


“adidas Originals” veikals “Akropolē”.
“adidas Originals” veikals “Akropolē”.
Publicitātes foto

Sporta apģērbu un apavu vairumtirgotājs SIA “adidas Baltics” pagājušajā gadā palielinājis apgrozījumu par 8,9% salīdzinājumā ar 2017. gadu un tas sasniedzis 22,863 miljonus eiro, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

Savukārt uzņēmuma peļņa pērn pieauga līdz 720 tūkstošiem eiro, kas bija par 623 tūkstošiem eiro vairāk nekā 2017. gadā. Apmēram pusi no uzņēmuma pērn sasniegtās peļņas – 323 tūkstošus eiro – veido atliktā nodokļa aktīvu pieaugums. SIA “adidas Baltics” Baltijas tirgū izplata zīmolu “adidas” un “Reebok” produktus, sadarbojoties ar lielākajiem sporta preču mazumtirgotājiem un veicot mazumtirdzniecību arī savos veikalos.

SIA “adidas Baltics” 2018. gadā sasniegtos darbības rezultātus vērtē kā labus, un norāda, ka Baltijai izvirzītie mērķi ir sasniegti, sacīts uzņēmuma vadības ziņojumā. Uzņēmuma apgrozījuma pieaugums atspoguļo kopējo pieauguma tempu Baltijas tirgū, kā arī mainīgo situāciju tirgū. Latvijā vairumtirgotājs realizējis preces 9,115 miljonu eiro apmērā (pieaugums par 9,5%, salīdzinot ar 2017. gadu), savukārt citās valstīs realizētās produkcijas apmērs sasniedza 13,747 miljonus eiro (pieaugums par 8,5%).

Pagājušajā gadā noslēgusies 2017. gadā sāktā SIA “adidas Baltics” reorganizāciju, kuras ietvaros daļēji SIA “adidas Baltics” iekļauts Polijas “adidas” sastāvā. Uzņēmums atzīmē, ka tā veiktās mārketinga aktivitātes Polijas kolēģu vadībā, kas vērstas uz tirdzniecības veicināšanu, un “adidas” un “Reebok” zīmolu atpazīstamības nostiprināšanu pērn bijušas veiksmīgas.

Saistītie raksti

Izmaiņas pērn piedzīvojis SIA “adidas Baltics” franšīzes partneru tīkls Lietuvā – pārtraukta sadarība ar vienu no līdzšinējiem partneriem, uzņēmumu “Briedzuikas”, savukārt citam partnerim, uzņēmumam “Bogvila” mainījušies īpašnieki, līdz ar ko lielākā daļa no veikaliem pārveidoti pēc jauna īpašnieka koncepcijas. Šo izmaiņu dēļ novērojams būtisks samazinājums franšīzes jomā.

Taču SIA “adidas Baltics” veica darbu pie jaunu franšīzes partneru piesaistes, un 2019. gada sākumā parakstīts sadarbības līgums ar “Sportland”, “kas dod stabilu pamatu turpmākai fransžīes darbības attīstībai Baltijas valstīs”, sacīts uzņēmuma gada pārskatā. SIA “adidas Baltics” dibināta 2005. gadā, tās pamatkapitāls ir 28 457 eiro un tā 100% kapitāla daļu īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētā kompānija “Adidas International B.V.”. 2017. gadā SIA “adidas Baltics” apgrozījums bija 20,992 miljoni eiro, savuārt uzņēmuma peļņa bija 97 tūkstoši eiro.

LA.lv
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Notiek izmaiņas “Fortum Jelgava” vadībā
20 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Sāk akciju, lai mudinātu cilvēkus izvairīties no finanšu noziegumiem
21 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Latvijā deviņos mēnešos saražoja par 11,2% mazāk elektroenerģijas
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro
45 minūtes
LE
LETA
Dabā
Pēcpusdienā gaiss iesils līdz +17 grādiem, dažviet līs
1 stunda
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 1 stunda
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Sicīlijas gepards un Latvija. Sāk demonstrēt Tomazi di Lampedūzas un Stāmerienas baroneses fon Volfas mīlas stāstu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro
1 stunda