×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. maijs, 2016
Drukāt

“adidas” noslēdz līgumu ar Latvijas bokseri Briedi

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas bokseris Mairis Briedis ar "IBF Inter-continental Champion" čempiona tītulu pēc cīņas ar bokseri Danielu Venteru no Dienvidāfrikas cīņu turnīrā "Fighting Elite" "Arēnā Rīga".

Vācijas sporta apģērbu, apavu un aprīkojuma ražotājs “adidas” noslēdzis līgumu ar Latvijas labāko bokseri Mairi Briedi. “adidas” atzinīgi novērtē sportista ievērojamos sasniegumus boksa ringā un nodrošinās Briedi un viņa komandu ar visu nepieciešamo ekipējumu.

“Visas manas karjeras laikā ar sponsoru piesaisti ir nodarbojusies mana komanda. No piesaistītajiem līdzekļiem paši sedzam cīņu izmaksas, tāpēc ļoti labi zinu, cik smagi ir nācis katrs eiro. Man ir patiess prieks, ka “adidas” novērtējuši manus centienus pierādīt pasaulei latviešu spēku un ir gatavi kopā ar mani iet šo ceļu,” stāsta Briedis.

Lai sasniegtu izcilību boksa ringā, Briedis ieguldījis pamatīgu un smagu darbu arī ārpus tā. “Ja karjeras sākumā pievērsu uzmanību vispārējai fiziskajai sagatavotībai, tagad jau katrs solis treniņos notiek trenera pavadībā, ir pārdomāts un pamatots. Lai spētu boksēties 12 raundus, vajadzīga gan morālā sagatavošanās cīņai, gan rūpīgi izstrādāta taktika, jāiegulda milzīgs darbs. Bez mērķtiecības tam visam būtu ļoti grūti iet cauri,” atklāj Briedis.
“Tāpat kā ar citām lietām dzīvē, arī boksā labākais ir jānopelna. Savā karjerā esmu aizvadījis 19 cīņas, kuru laikā esmu izaudzis kā bokseris un uzkrājis pieredzi. Katra došanās ringā ir bijis kā solītis uz augšu. Varētu teikt, ka katrai nākamajai cīņai gatavošanās sākas līdz ar manu pirmo treniņu un pirmo cīņu,” piebilda bokseris.

Briedis gatavojas sestdien “Arēnā Rīga” gaidāmajai cīņai pret nigērieti Olanrevaju Durodolu. Dueļa uzvarētājs kļūs par obligāto pretendentu uz pasaules čempiona jostu Pasaules Boksa padomes (WBC) versijā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem).
Tā kā tituls atņemts līdzšinējam čempionam WBC versijā krievam Dmitrijam Drozdam, kurš guvis traumu, tiks aizvadītas divas cīņas, kurās noskaidros pretendentus, kas kvalificēsies duelim par čempiona titulu.
Pašlaik 31 gadu vecais Briedis savā profesionālajā karjerā 19 cīņās guvis 19 uzvaras, 16 reizes pretinieku nokautējot. Tikmēr 35 gadus vecais Durodola 24 cīņās guvis 22 panākumus, turklāt 20 reizes spējis uzvarētos dueļus noslēgt priekšlaicīgi.

Smagā svara kategorija ir pēdējā pirms supersmagās, un tieši tajā latvietis plānojis aizvadīt savu turpmāko karjeru. Savā iepriekšējā cīņā Briedim februārī “Arēnā Rīga” ļoti pārliecinoši izdevās sakaut Dienvidāfrikas Republikas pārstāvi Deniju Venteru, kļūstot par Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) starpkontinentālās čempiona jostas īpašnieku smagajā svarā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+