Mobilā versija
+1.6°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
4. novembris, 2013
Drukāt

Administrators tiesā prasa “Liepājas metalurga” maksātnespēju

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Liepājas metalurgs" sagatavju cehs.

Grūtībās nonākušā Liepājas metālapstrādes uzņēmuma “Liepājas metalurgs” tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) administrators Haralds Velmers pirmdien vērsies tiesā ar prasību pārtraukt uzņēmuma TAP un sākt maksātnespējas procesu, pavēstīja administrators.

Lēmums par TAP pārtraukšanu un maksātnespējas procesa sākšanu būs jāpieņem 14 dienu laikā.

Velmers iepriekš norādījis, ka par spīti maksātnespējas procesa sākšanai centieni reanimēt kompāniju neapstāsies. “Taču tas [maksātnespējas process] nenozīmē ražošanas izbeigšanos. Ir iespējama šī uzņēmuma darbības atsākšanās, iespējams, citā veidolā, citā tēlā, ar citiem vadītājiem. Tas viss ir iespējams, un tas ir mans mērķis to panākt maksātnespējas procesām” viņš teica.

Administrators stāstīja, ka tuvāko divu mēnešu laikā tiks sagatavots plāns uzņēmuma pārdošanai. “Tā reāli par investoriem mēs varēsim runāt pēc diviem divarpus mēnešiem,” norādīja “Liepājas metalurga” TAP administrators. Velmers uzsvēra, ka potenciālie investori tiks rūpīgi vērtēti – lai tie spētu ne tikai iegādāties, bet arī veiksmīgi attīstīt ražošanu.

Jau vēstīts, ka “Liepājas metalurgs” ir nonācis finanšu grūtībās. Kompānijas pamatražošana apgrozāmo līdzekļu trūkuma dēļ ir pārtraukta. Liepājas tiesa ir apstiprinājusi uzņēmuma glābšanas plānu, kas paredzēja kompānijas darbības atsākšanu līdz septembra beigām, kā arī investora piesaisti, bet tas joprojām nav noticis.

“Liepājas metalurgs” ir lielākais darba devējs Liepājā. Uzņēmuma akcijas kotē “NASDAQ OMX Riga” otrajā sarakstā.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+