×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. februāris, 2015
Drukāt

Adrenalīns uz zemes un gaisā (1)

Foto no SIA "BB Entertainment" arhīvaFoto no SIA "BB Entertainment" arhīva

Bezceļu braukšana ar kvadricikliem notiek senā ceļa Rīga–Sanktpēterburga apkaimē.

Sinoptiķi apgalvo, ka jau sācies meteoroloģiskais pavasaris, bet dabā ne šis, ne tas. Kā izmantot laiku starp slēpošanas un ūdenstūrisma sezonām, zina SIA “BB Entertainment” projektu vadītājs Mārtiņš Vai­vars, kura uzņēmums piedāvā sēsties pie retro un rallijauto stūres, pārbaudīt džipu patiesās iespējas bezceļu trasēs, palidināties ar deltaplānu un, ja sagribēsies, pat nosēsties uz ūdens.

“Mēs cilvēkiem ļaujam piepildīt savus pārdrošākos sapņus, jo diez vai citos apstākļos viņi uzdrošinātos sēsties pie rallija mašīnas stūres un doties trasē. Atkarībā no pašsajūtas ceļā var doties viens pats vai kopā ar instruktoru, kurš ierādīs rallijbraukšanas knifus un palīdzēs orientēties neierastajos apstākļos. Braucienus organizējam gan Rīgā Biķernieku “333” trasē, gan Zilākalna trasē Valmieras novadā,” stāsta Mārtiņš.

Vaicāts, vai nebaida, ka kāds svētdienas braucējs mēģinātu iztēloties sevi Neikšāna vai Nitiša vietā, viņš mierina – kļūmīga manevra un sasistas mašīnas dēļ nevienam bez biksēm nebūs jāpaliek, tomēr, spiežot gāzes pedāli, savas spējas vajadzētu apzināties.

“Lai pārbaudītu savu un auto spēku, organizējam arī braucienus ar apvidus auto, orientējoties pēc leģendas pa meža un lauku ceļiem, purvājiem un ekstrēmākām trasēm, piemēram, padomju gados slēgtajā teritorijā netālu no NATO bāzes Ādažos. Šosejas braucēji pat nevar iedomāties, ko spēj pilnpiedziņas auto bezceļos. Papildus var piedalīties īpaši sagatavotās izklaidēs – ātruma aplī, “aklajā” braukšanā un citās. Bezceļu braukšana iespējama arī ar kvadricikliem senā ceļa Rīga–Sanktpēterburga apkaimē, kur daudz bunkuru un citu šķēršļu,” atklāj M. Vaivars.

Savukārt retro auto faniem ir iespēja doties ceļā ar “Zimmer”, “Tiffany”, “Jaguar Duke”, “GAZ 2410”, “Excalibur”, “GAZ 21” un citiem ekskluzīviem auto modeļiem gan pa pilsētu, gan ārpus tās pat tad, ja nav auto vadītāja apliecības, jo var dabūt savu personīgo šoferi.

Pirms kāda laika asu izjūtu cienītājiem tika piedāvāts izbrauciens ar pagājušā gadsimta 50. gados ražotu padomju tanku, taču tā dārgās ekspluatācijas un uzturēšanas dēļ nācās no šīs izklaides atteikties. “Lai gan pieprasījums bija ļoti liels, tomēr izdevumi nemitīgi auga, pārsniedzot saprātīgu cenu par šo pakalpojumu, tādēļ tāds lēmums,” atzīst projektu vadītājs.

Adrenalīnu var izbaudīt ne tikai uz zemes, bet arī gaisā, paceļoties virs Rīgas un Siguldas ar deltaplānu. “Tā ir lieliska dāvana un iespēja izbaudīt lidojumu kopā ar draugu vai mīļoto cilvēku, jo vienlaikus varam piedāvāt divus deltaplānus. Katrā deltaplānā atrodas divi cilvēki – pasažieris un sertificēts, pieredzējis pilots, kurš vada lidojumu, parādot skaistākos skatus. Lidojuma ilgums ir desmit minūtes. Vienīgi jāņem vērā, ka jāsagaida labvēlīgi laika apstākļi, jo nelidojam lietus laikā un arī tad, ja vēja ātrums pārsniedz septiņus metrus sekundē.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. labs piedāvājums visticamāk, tikai izcenojums, kontakti un kas tur vēl šādos gadījumos noderētu, bet šis jau laikam nav reklāmraksts 🙂 tātad būs vien pašam jāmeklē tie kontakti

Draugiem Facebook Twitter Google+