×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2018
Drukāt

Adreses numeroloģija. Uzzini, kādu dzīvi sola katra iela un nams!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vienīgi savā dzīves telpā mēs varam atslēgties no ārējās pasaules un iegremdēties mierā un klusumā. Mājas īpašības veido tās enerģētiku. Mājas iekārtojums iestrādās šīs īpašības savos iemītniekos un apmeklētājos.

Numeroloģija saistībā ar adresēm rāda tās vibrācijas, kādas cilvēks lieto attiecībā uz adresi. Cits saka vai raksta pilno adresi, tad tādā gadījumā kopsumma reaģēs uz noteikto ciparu, ja lieto kādā īsākā variantā, tad reaģēs cits skaitlis. Piem. Stabu iela 58 vai Stabu 58. Numeroloģiski katrā variantā parādās cita kopsumma.

S t a b u i e l a 5 8
8 1 1 3 2 4 7 9 1 5 8
Kopsumma: 49 / 4

S t a b u 5 8
8 1 1 3 2 5 8
Kopsumma: 28 / 1

Palīgā ņemam valsts alfabētu, pārvēršot burtus par cipariem. Šeit ir rīks kur vari ierakstot rēķināt: “Skaiti Pats”

Skaitļi no 1 – 9 var ietekmēt atmosfēru noteiktajā adresē:

1 – enerģija sekmēs ne tikai tavu, bet pārējo attiecīgās mājas iemītnieku individualitātes attīstību. Mājas iedzīvotāju devīze: „Tu būsi pirmais – pēc manis!”. 1 dod spilgtus notikumus. Atnes prieku un jautrību, mūžīgo svētku atmosfēru. Ved cilvēku uz slavu un panākumiem. Pastiprina iekšējo valdzinājumu. Dod labu fizisko aizrautību. Jūtas pakļaujas cilvēka apziņai, un tikai no viņa ir atkarīga to izpausmes pakāpe.

Mājoklis cilvēkiem, kuri mācās no savas pieredzes, nevis no citu kļūdām. Te labi dzīvot neatkarīgiem cilvēkiem, kā arī tiem, kuru darbs saistīts ar biznesu, mērķiem un izaugsmi. Bet šeit nevajag dzīvot cilvēkiem, kuri tiecas uz vientulību, jo te šī vēlme tikai pastiprināsies.

2 – enerģija parāda savstarpējo saikni un sadarbību. 2 – pastiprina dzīvojošo seksuālo, maigo un juteklisko pievilcību. Apvieno cilvēkus un pievelk vienu pie otra. Pastiprina emocijas un sajūtas. Bieži var atnest arī melanholiju, kas gūt ģimenes dzīves laimi īpaši gan netraucē. Cilvēka fiziskā un prāta veselība tieši atkarīga no cilvēka emocionālā stāvokļa. Depresijas laikā viņa pašsajūta pasliktināsies, bet dvēseles pacēluma brīdī krietni uzlabosies. Divnieks pastiprina pievilkšanos un cilvēku atkarību vienam no otra. Tas pakļauj organisma iekšējos ritmus Mēness ritmiem. Tādēļ pie augoša Mēness būs spēku pieplūdums, bet pirms jauna mēness – kritums. Pastiprina gan emociju, gan intelekta dzīvīgumu. 2 – šeit viss tiks atrisināts mierīgā ceļā. Neder nervoziem un pārāk emocionāliem cilvēkiem, jo tad var draudēt nervu sabrukums.

3 – enerģija mājas atmosfērā nes prieku, pozitīvas domas un ciešu pārliecību, ka par spīti visam, dzīve turpinās. Mājiniekiem raksturīga frāze: “Nesatraucies, viss ir un būs labi!” 3 – dod lielu dzīves un fizisko entuziasmu, kā arī spēkus. Pastiprina kaisli un tai pašā laikā arī naidu. Nodrošina lielu fizisku spriedzi un daudz darba. Dod panākumus jebkurā jomā, kas saistīta ar vieglumu, optimismu un radošu darbību. 3 – māja radīta jautrībai un izklaidēm, tajā palielinās seksuālā un garīgā enerģija. Kategoriski nav piemērota tiem, kas mētājas ar naudu vai meklē mieru.

4 – enerģija mājās atnesīs kārtību un stabilitāti. Tā dod iespēju un vēlmi paļauties vienam uz otru. 4 – pastiprina cītīgumu, apdomīgumu un intelektu, kas ļauj gūt panākumus intelektuālajā darbībā, ielikt pamatus projektiem, strādāt amatos, kur nepieciešama atbildība un cītīgs darbs. Nes daudz tikšanos un saskarsmes. Lai nostiprinātu savu veselību, nepieciešams iemācīties draudzīgas sarunas mākslu, kas ļauj ar visiem runāt no līdzvērtīgām pozīcijām, nevienam nepakļaujoties un nevienu nepakļaujot sev. 4 – piemīt enerģijas aizsargāšanas spējas un labi der nepārliecinātiem cilvēkiem, kuri meklē savu vietu dzīvē. Ideāla māja cilvēkiem, ja nodarbojas ar kādu vienu konkrētu lietu. Vienīgās briesmas var draudēt darbaholiķiem, jo tie te strādās vairāk un vairāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+