Latvijā
Rīga

Adventa tirdziņā Rīgas Lutera draudzes korim saziedo 3900 eiro 16

Publicitātes foto

Rīgas Lutera draudzes ikgadējā labdarības pasākumā – Adventa tirdziņā izdevies ziedojumos gūt 3900 eiro, lai palīdzētu Rīgas Lutera draudzes jauktajam korim sagādāt tērpus dalībai dievkalpojumos un koncertos, informē kora pārstāve Daina Vārpiņa.

Rīgas Lutera Draudzes centrā notikušajā Adventa tirdziņā bija ne tikai dažādu rokdarbu, grāmatu, vintāžas u.c. lietu tirdzniecība, loterija, bet arī ikgadējā izsole, kuras viena no iespējām bija nosolīt Rīgas Lutera draudzes jauktā kora priekšnesumu.

“Ekskluzīva iespēja, dārgie draugi! Iedomājieties, pie jums ierodas koris un dzied,” tā sanākušos piedalīties izsolē mudināja Rīgas Lutera draudzes mācītājs Kaspars Simanovičs. Adventa tirdziņa izsoli viņš vada jau vairākus, bet pirmo reizi kādam izsoles priekšmetam nosolīta tik augsta cena – 400 eiro.

Nākamgad baudīt 45 minūšu garo Rīgas Lutera draudzes jaukto kora priekšnesumu ieguva uzņēmēja Vija Jansone. Kur un kad, tas varētu notikt, viņa vēl apdomāšot, bet izsolē piedalījusies, saprotot, ka kora sapošanai vajadzīgi ievērojami līdzekļi.

“Ar prieku baudījām klātesošo atbalstu un atsaucību, sniedzot muzikālos priekšnesumus Adventa noskaņās, kā arī atklājot dažus nākamā gada Dziesmu svētku skaņdarbus. Lielāko pārsteigumu sagādāja tik aktīvā izsoles dalībnieku vēlme iegūt iespēju baudīt kora dziedājumu arī personīgi, kā arī, protams, esam ļoti pateicīgi katram tirdziņa dalībniekam un apmeklētājam. Ja vēl pirms dienas bijām tikai ar tērpu skicēm un neziņu, kā tos radīt, tad šodien jau varam plānot tērpu auduma iegādi un šūšanu. Pēc šī pasākuma apzināmies, ka mūsu darbs draudzē tiešām tiek novērtēts, un šī apziņa dod jaunus spēkus tālākai muzicēšanai un kalpošanai,” pateicību pauž Rīgas Lutera draudzes jauktā kora diriģents Matīss Tučs.

Saistītie raksti

Adventa tirdziņu pēc svētdienas dievkalpojuma apmeklēja vairāki simti cilvēku. Tā organizatori savā un Rīgas Lutera draudzes padomes vārdā ir pateicīgi katram, kurš atrada iespēju gan atnākt un atbalstīt tirdziņa norisi, gan aktīvi iesaistījās tā tapšanā un raitajā norisē, radot kopības un pleca sajūtu.

Apmeklētājus ar dziedājumu priecēja arī Rīgas Lutera draudzes jauktais koris un bērnu ansamblis, interesenti varēja darboties radošajās darbnīcās, kā arī neizpalika kūku un citu gardumu degustācija, kā arī brīvdabas kafejnīca ar karstajiem dzērieniem, desiņām un štovētiem kāpostiem.

LA.lv