Mobilā versija
-1.9°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
4. augusts, 2016
Drukāt

Advokāts noliedz, ka lielās pensijas saņēmējs ir Zaharjins (8)

Advokāts Egons RusanovsAdvokāts Egons Rusanovs

Foto - LETA

Pieļāvumi par bijušā “Liepājas metalurgs” lielākā akcionāra Sergeja Zaharjina pensiju 19 000 eiro apmērā nav patiesi, jo realitātē Zaharjina pensija ir noteikta nedaudz zem 3000 eiro, turklāt jūlijā viņš nesaņēma pilnu summu, sarunā ar aģentūru LETA paziņoja Zaharjina aizstāvis Egons Rusanovs.

“Latvijas Avīze” šodien rakstīja, ka, iespējams, Latvijas vislielākās vecuma pensijas -19 000 eiro mēnesī pirms iedzīvotāju ienākuma nodokļa nomaksas – saņēmējs varētu būt Zaharjins.
Pēc advokāta teiktā, viņa klients ir “ārkārtīgi sašutis” par šādiem apgalvojumiem un izskanējušo informāciju, jo šādi tiek ietekmēta sabiedriskā doma, mudinot domāt, ka “Zaharjins ir kaut ko nozadzis un darījis nelikumīgi”.

“Šodien Zaharjins bija aizgājis uz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru un ieguva visas nepieciešamās izziņas. Pensija Zaharjinam nav maza, bet tā katrā ziņā nav 19 000 eiro,” sacīja Rusanovs.

Izziņas liecina, ka Zaharjins jūlijā pensijā ir saņēmis 2347 eiro, bet kopumā tā ir noteikta 2978 eiro apmērā. Advokāts uzsvēra, ka lūgs šodien izskanējušās ziņas atsaukt kā nepatiesas, pretējā gadījumā pieļaujot tiesāšanos par goda un cieņas aizskaršanu.

“Latvijas Avīze” rakstīja, ka šāda pensija varētu būt nopelnīta, Zaharjina kontrolētajam uzņēmumam pirms bankrota maksājot atalgojumu, kas jau pirms desmit gadiem pārsniedza 1,3 miljonus eiro gadā. Laikrakstam ar Zaharjinu sakontaktēties nav izdevies, taču virknes faktu apkopojums licis domāt, ka rekordpensijas saņēmējs varētu būt tieši bijušais “Liepājas metalurga” īpašnieks. Šie fakti ir gan ziņas, ka rekordpensijas saņēmējs fiksēts tieši Kurzemē, gan informācija par milzīgo atalgojumu, kas turklāt izmaksāts tieši kā alga un nevis kādā citādā formā (līdz ar to veicot arī sociālās apdrošināšanas iemaksas), gan tas, ka Zaharjins tieši pērn sasniedzis pensionēšanās vecumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Advokāta pakalpojumus noteikti nomaksās no pensijas,.

 2. Zvaiedrija valsts pensijas max lielums 30 tukst eur gada.
  Lielbritanija 10 tukst eur gada.
  Uz si fona Latvija izskatas superbagata.

 3. Aplokšņu algas!!!!! Atbildēt

  Nredzu jēgu Aplokšņu algu saņēmējiem -Celtniekiem, Frizieriem, Autoservisu darbiniekiem, Taksistiem, Mežstrādniekiem, un citiem profesijuu pārstāvjiem, kas saņem algas Aploksnēs vispār maksāt pensijas kurnu vēl tās indeksēt!!!!!!
  Kurš Jums traucē maksāt visus nodokļus, visu laiku, pilnā apmērā legalizēt savas Aploksnes un saņemt normālas pensijas!!!!!
  Visās vecajās Eiropas un Skandināvijas valstīs pensionāri saņem labas – lielas pensijas un dzīvo kā karaļi, ceļojot pa pasauli!!!!
  Visi Pasaules bankas eksperti uzskata ka Latvijā ir viena no Pasaulē labākajām pensiju sistēmām!!!
  KĀ MAN PATĪK LASĪT KOMENTĀRUS, KUROS APLOKŠŅU ALGU SAŅĒMĒJI PSIHO!!!!

 4. 2016.gadā 10.oktobrī 63 gadi paliks PAREX bijušajam īpašniekam Viktoram Krasovickim. Varbūt viņš priekšlaicīgi pensionējies – kad saņems pilno pensiju, tad tā vairs nebūs 19000 eiro?

 5. Nav lembergs viņš pats esot apgalvojis ,ka pensija esot ap 6000 t diena bij rakstīts

 6. Lembergs junija sanema 1 pensiju.

 7. Lembergs junija sanema 1 pensiju.
  Un bija rakstits delfos vai tvnet .ka dokumentos uzradisies julija.
  Lemberg rulle.

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+